Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo
Что представляет собой молочница при беременности?

Що являє собою молочниця при вагітності?

Клінічний довідник

При підготовці до вагітності, жінка проходить комплексний огляд у гінеколога в приватній клініці, і здає всі необхідні аналізи. Але це не захищає її від всіх небезпек, які оточують ослаблений вагітністю імунітет. Досить часто, у абсолютно здорової жінки, настання вагітності супроводжується молочницею. Молочниця - (наукова назва «кандидоз») це інфекційне захворювання, викликане грибком роду «кандида». Хвороба супроводжується білими виділеннями з піхви, які не характерні для здорової жінки.

Чим небезпечна молочниця при вагітності?

Якщо почати лікування вчасно, то молочниця при вагітності не є небезпечною. Деякі вважають, що лікувати молочницю безглуздо, адже це явище виникає на тлі гормональних змін в період вагітності. Але ця думка помилкова і може привести до зараження малюка стоматитом, що спричинить за собою проблеми з годуванням. Також молочниця може викликати ерозію матки, що згодом спричиняє втрату еластичності піхви і розриви під час пологів.

Які виникають симптоми молочниці при вагітності?

Симптоматика захворювання під час вагітності, не має особливих відмінностей від звичайних ознак молочниці.

Симптоми кандидозу при виношуванні малюка:

  • Білі або біло-жовті виділення з піхви. За консистенцією, виділення можуть бути рідкими або сирнистими;
  • Виділення можуть мати кислий, неприємний запах;
  • Дискомфортні відчуття, викликані сильним свербінням всередині піхви. Найбільш сильний свербіж виникає в нічний час доби, після прийому гарячої ванни або після статевого акту; Біль при сечовипусканні.

До лікування молочниці при вагітності, необхідно поставитися з особливою важливістю. Слід забути всі способи "самолікування в домашніх умовах", і негайно звернутися до лікаря. Ця дія в першу чергу викликана тим, що в період вагітності, багато медикаментів заборонені і можуть завдати шкоди дитині. Гінеколог допоможе підібрати препарати, що не приносять шкоди малюку. Найбільш ефективними і безпечними методами лікування стануть свічки і мазі місцевого застосування. Також, виходячи з рекомендацій лікаря, можна застосовувати народні способи боротьби з недугою.

Відносно методів профілактики молочниці при вагітності, то гінекологи дають такі рекомендації:

  • Замінити синтетичну і незручну білизну на вироби з бавовняного матеріалу;
  • Щодня підтримувати гігієну піхви, не допускати зайвої вогкості, адже вологе середовище сприяє росту й розмноженню грибка;
  • Виключити з раціону спиртне, калорійну і шкідливу їжу, яка містить консерванти. Значно зменшити споживання цукру і синтетичних харчових добавок;
  • Переважно перейти на здорове і правильне харчування; Не допускати стресових ситуацій, а також проводити регулярні огляди у гінеколога з метою профілактики.

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.5 (177 голоси)

Автор статті:

Автор статті:

Олексієнко Лариса Іванівна

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо