Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo
Процедура осмотра у детского гинеколога

Процедура огляду у дитячого гінеколога

Клінічний довідник

Дитячий гінеколог - лікар, який діагностує проблеми сечостатевої системи у новонароджених, а також дівчаток до 15 років. Перший огляд дитини дитячий гінеколог зобов'язаний провести ще в пологовому будинку. Спеціаліст визначає не передалися чи малятку від матері інфекції. При відсутності патологій, наступний гінекологічний огляд необхідно проводити по закінченню року, а також перед записом в дитячий сад і походом до першого класу.

Чому не можна пропускати консультацію гінеколога?

Проходити огляд у гінеколога необхідно в профілактичних заходах, так як в організмі дитини можуть розвиватися такі ж захворювання сечостатевої системи, як і у дорослої жінки. Виходячи з даних, у 20% дівчаток дошкільного віку при огляді виявляються різні гінекологічні хвороби.

Крім регулярних профілактичних оглядів, існує ряд свідчень, при наявності яких необхідно відвідати дитячого гінеколога.

Причини відвідати лікаря:

  • Якщо у дитини виникає відчуття печіння і свербіння в піхві, з'являється не типова почервоніння і подразнення;
  • При підмиванні виявлені виділення білого або жовтого відтінку, можуть мати кислий запах;
  • Скарги на гострий біль в нижній частині живота;
  • Больові відчуття при сечовипусканні;
  • Якщо була отримана травма статевих органів при падінні;
  • Якщо менструація не починається до 15 років, або проходить з патологіями (нерегулярно, болісно, ​​супроводжується втратою свідомості).

Багато молодих мам, переживають ще сильніше ніж дитина, перед тим, як почнеться огляд у дитячого гінеколога. Насправді процедура не страшна і тим більше абсолютно безпечна для малятка. На перших планових діагностиках, мама обов'язково присутня. Але починаючи з моменту, коли дитина прагне сама митися в душі і доглядати за власною гігієною, лікар може вести розмову тет-а-тет. Головне встановити довірчі і легкі відносини, щоб дитина не боялася зізнатися у власних скаргах і хворобливих відчуттях.

Далі, вже необхідна розмова з матір'ю для визначення того чи проводилися якісь процедури і лікування у малюка, як протікала вагітність і як пройшли пологи. Також, лікаря може цікавити як відбувався розвиток дівчинки.

На наступному етапі гінеколог проводить огляд молочних залоз і діагностику стану гормонального фону. Ранній розвиток молочних залоз і ріст волосся в паховій і пахвовій зонах, може говорити про серйозні захворювання.

Безпосередньо гінекологічний огляд стану статевих органів, гінеколог проводить на зручній кушетці методом двуручного дослідження. Це означає що однією рукою проводиться обстеження внутрішніх органів через кишку, а другою - пальпація живота.

Після детального огляду, якщо виникли питання, гінеколог направляє дитину на додаткові обстеження, призначає здачу аналізів і ультразвукову діагностику.

У клініці Омега-Київ працюють фахівці в сфері гінекології. Лікарі нададуть якісну діагностику та поради з профілактики захворювань сечостатевої системи.

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.5 (177 голоси)

Автор статті:

Автор статті:

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо