Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

закрити Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором
Demo
Методы избавления от проблем с позвоночником

Методи позбавлення від проблем з хребтом

Клінічний довідник

Крім відомих хвороб хребта, накшталт сколіозу, існує таке небезпечне захворювання, як спондилоартроз. Дане захворювання є запальним і може привести до порушення роботи хребетного стовпа, зменшення його рухливості. Цей вид захворювання характерний як для людей у ​​віці від 45 років і старше, так і для молодих людей віком до 35 років. Спондилоартроз з'являється непомітно, тому пацієнти приходять з цим захворюванням до лікаря вже на його пізній стадії.

Спондилоартроз може з'явитися через великі навантажень на тіло і м'язи, велику вагу, травми. Шанси придбати це захворювання підвищуються, якщо є різні проблеми з опорно-руховим апаратом, порушенням обміну речовин, а також з-за спадкової схильності.

Лікування спондилоартрозу починається, як правило, з діагностики. Своєчасне звернення до лікаря дозволяє визначити ступінь рухливості хребта і рівень больових відчуттів.

На етапі лікування пацієнтові можуть призначити наступні методи:

  • масаж;
  • лікувальні вправи;
  • спеціальні корсети;
  • рефлексотерапія;
  • ультразвукова терапія.

Крім того, пацієнту призначаються ліки і препарати для зняття больового синдрому, і для відновлення тканини хрящів.

Позбавлення грудного відділу хребта від спондилоартроз

Спондилоартроз у грудному відділі може виникнути через великі фізичні навантаження, нерухомий спосіб життя, різкі рухи. Все це може привести до витончення хрящової тканини у суглобах, ураження кісткової тканини. Ця хвороба не виявляє себе занадто яскраво, вона пов'язана з ниючим болем в області грудей. Через не яскраво вираженого характеру біль, пацієнт звертається з цією хворобою до фахівця пізно.

Спондилоартроз грудного відділу хребта - досить рідкісне захворювання. Воно може з'явитися через:

  • підйом важких речей;
  • проблеми з обміном речовин;
  • постійні навантаження на хребет;
  • плоскостопість;
  • травми хребетного стовпа.

Лікування включає в себе медикаментозні засоби з болезаспокійливим ефектом, лікувальні вправи, фізіотерапію і масаж.

Лікування болів в поперековому відділі хребта

Спондилоартроз поперекового відділу з'являється в разі зміщення міжхребцевих дисків. Це захворювання носить хронічний характер і при відсутності правильного лікування може призвести до запального процесу у всьому хребті. Воно призводить до порушення роботи опорно-рухового апарату, труднощів у русі. Спондилоартроз поперекового відділу хребта можна виявити за допомогою комп'ютерної томографії та МРТ. За допомогою цих методів визначають ступінь захворювання і призначають відповідне лікування.

Для лікування спондилоартрозу у поперековому відділі застосовуються протизапальні препарати, ліки, що відновлюють хрящову тканину, а також, препарати, що знімають біль в м'язах. Крім медикаментозного лікування призначається масаж, фізкультура і фізіотерапія.

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.5 (177 голоси)

Автор статті:

Автор статті:

Волинська Людмила Олександрівна

Лікар-невролог вищої категорії, лікар-вертебролог, лікар-рефлексотерапевт

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо