Аналізи на COVID-19 в Омега-Київ Замовити

Demo
Что мы знаем о мужском здоровье?

Що ми знаємо про чоловіче здоров’я?

Клінічний довідник

Усі ми любимо та поважаємо своїх рідних представників чоловічої статі. Наші чоловіки завжди намагаються бути сильними та мужніми. Їм здається, що вони завжди будуть здоровими та повними сил, тому не цікавляться та не слідкують за станом свого здоров’я. В більшості випадків через деякий час вони дізнаються про наявність захворювання, і їм здається, що воно з’явилося нізвідки. Насправді багато захворювань розвиваються в організмі безсимптомно. 

Звідки з’являється чоловіче безпліддя?  

Мабуть, найбільш страшним чоловічим захворюванням є чоловіче безпліддя. Сама лише думка про те, що у чоловіка не буде дітей, може призвести до жахливої депресії. Як же з’являється хвороба?

Причини чоловічого безпліддя:

  • Однією з причин може бути вроджена патологія репродуктивних органів.
  • Проведені раніше операції, що могли призвести до таких наслідків.
  • Хронічні захворювання, що можуть спричинити безпліддя.
  • Іммунологічні захворювання.
  • Різні травми статевих органів.
  • Хромосомні відхилення чи патології.
  • Деякі статеві інфекції.
  • Вплив шкідливих звичок (алкоголізм, наркоманія) тощо.

Щоб вчасно виявити чи попередити захворювання, необхідно регулярно проходити огляди у фахівця. Якщо причиною безпліддя є якесь захворювання, то в процесі лікування можна досягти хороших результатів. Лікування аденоми простати, наприклад, тривалий процес, але вилікувавшись, чоловік зможе реалізувати усе задумане. 

З чого починається лікування?

Чоловіче лікування і профілактика завжди починаються з консультації у спеціаліста. Лікар допоможе визначити діагноз та призначити курс лікування. Здача аналізів та МРТ необхідні для підтвердження захворювань, які підозрює фахівець. Тільки після цього починається лікування, націлене на повне одужання. В сучасній медицині щодня з’являються нові методи лікування захворювань, які раніше здавалися невиліковними. 

Незважаючи на те, що більшість захворювань легко подолати, краще попередити їх, ніж чекати проявів. Здоровий спосіб життя та турбота про себе допоможуть уникнути проблем зі самопочуттям.

 

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю