Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo
Что мы знаем о мужском здоровье?

Що ми знаємо про чоловіче здоров’я?

Клінічний довідник

Усі ми любимо та поважаємо своїх рідних представників чоловічої статі. Наші чоловіки завжди намагаються бути сильними та мужніми. Їм здається, що вони завжди будуть здоровими та повними сил, тому не цікавляться та не слідкують за станом свого здоров’я. В більшості випадків через деякий час вони дізнаються про наявність захворювання, і їм здається, що воно з’явилося нізвідки. Насправді багато захворювань розвиваються в організмі безсимптомно. 

Звідки з’являється чоловіче безпліддя?  

Мабуть, найбільш страшним чоловічим захворюванням є чоловіче безпліддя. Сама лише думка про те, що у чоловіка не буде дітей, може призвести до жахливої депресії. Як же з’являється хвороба?

Причини чоловічого безпліддя:

  • Однією з причин може бути вроджена патологія репродуктивних органів.
  • Проведені раніше операції, що могли призвести до таких наслідків.
  • Хронічні захворювання, що можуть спричинити безпліддя.
  • Іммунологічні захворювання.
  • Різні травми статевих органів.
  • Хромосомні відхилення чи патології.
  • Деякі статеві інфекції.
  • Вплив шкідливих звичок (алкоголізм, наркоманія) тощо.

Щоб вчасно виявити чи попередити захворювання, необхідно регулярно проходити огляди у фахівця. Якщо причиною безпліддя є якесь захворювання, то в процесі лікування можна досягти хороших результатів. Лікування аденоми простати, наприклад, тривалий процес, але вилікувавшись, чоловік зможе реалізувати усе задумане. 

З чого починається лікування?

Чоловіче лікування і профілактика завжди починаються з консультації у спеціаліста. Лікар допоможе визначити діагноз та призначити курс лікування. Здача аналізів та МРТ необхідні для підтвердження захворювань, які підозрює фахівець.Професійні лікарі призначать пройти всі необхідні обстеження, призначать оптимальне та ефективне лікування, яке максимально спрямоване на досягнення відмінного результату. У сучасній медицині з кожним днем ​​з'являються нові способи лікування, до недавнього часу, важковиліковних захворювань. Сьогодні хворіти абсолютно не страшно. Команда професійних кваліфікованих лікарів зробить все можливе для вашого одужання.

Хоча багато чоловічих захворювань, на сьогоднішній момент, є виліковними, краще запобігти хворобі, ніж чекати її появи. Здоровий спосіб життя та небайдуже ставлення до себе самого, допоможуть уникнути вам неприємних проблем та емоцій.

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.5 (177 голоси)

Автор статті:

Автор статті:

Каплун Андрій Миколайович

Лікар-уролог вищої категорії, лікар андролог-сексопатолог

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо