Demo
Оперативное удаление грыжи паховой области

Оперативне видалення грижі пахової області

Хірургічний довідник

У медицині грижа визначається як випинання частини внутрішніх органів через грижові ворота в так званий грижової мішок. Грижа може утворитися в будь-якому віці і у чоловіків і у жінок, часто грижа діагностується у дітей. Грижовоговипинання можна лікувати тільки за допомогою хірургічної операції. Грижа може локалізуватися в різних місцях.

Патологія може бути:

  • пахова;
  • поперековий;
  • пупкова;
  • стегнова;
  • білої лінії живота;
  • післяопераційна.

Найбільш часто в медичній практиці діагностується пахова грижа. Діагностувати пахову патологію нескладно. Зазвичай достатньо скарг пацієнта і візуального огляду. У рідкісних випадках може бути призначено ультразвукове дослідження або МРТ.

Як видаляється пахова грижа?

Усунення патології виконується тільки хірургічним шляхом. Грижової мішок розкривається, органи, які вийшли назовні укладаються в анатомічне місце, а потім виконується пластика пахового каналу. Зміцнити оболонку пахового каналу можна і за допомогою спеціальної медичної сітки, яка виробляється з наступних видів матеріалу:

  • Капрон.
  • Дефлон.
  • Капрон і ін.

Операція проводиться під місцевим наркозом. Але, іноді хірурги приймають рішення про застосування загальної анестезії. Якщо патологія двостороння, то проводиться дві операції з проміжком в кілька місяців. Ціна видалення грижі залежить від безлічі факторів і вартість в кожному конкретному випадку визначається індивідуально. Після операції пацієнтові прописується постільний режим. Забороняється піднімати тяжкості і навантажувати організм. Крім того, пацієнт повинен дотримуватися спеціальної дієти, відмовитися від шкідливих продуктів, спиртного і тютюну, а після відновлення прийти на контрольне обстеження. Контроль дозволяє якомога раніше виявити можливі ускладнення.

Ускладнення після операції

Від негативних наслідків після операції не застрахований ніхто. По-перше, можуть наступати рецидиви, по-друге, різні ушкодження внутрішніх систем, наприклад, нервових закінчень, судин і глибоких вен. Також може розвинутися гематома, тромбоз або вірусна інфекція. Так чи інакше, якщо після операції піднялася температура, людина відчуває нездужання, проявляється негативна симптоматика, слід терміново відвідати хорошу клініку.

Сьогодні практично всі центри обладнані всім необхідним, щоб вчасно діагностувати і усунути патологію, і медичний центр Омега-Київ не виняток. Для досвідченого хірурга такий вид оперативного втручання не є складним. Ця патологія одна з поширених, тому хороший хірург знає, як запобігти розвитку ускладнень. Дотримуючись всіх рекомендації, відновлення пройде швидко, а рецидив буде повністю виключений.