Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

закрити Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором
Demo

Правила надання виїзних медичних послуг в МЦ "Омега-Київ"

Правила надання виїзних медичних послуг із відбору зразків матеріалів для проведення лабораторних досліджень (для пацієнтів)

1. Медичні послуги із відбору зразків біоматеріалів вдома у пацієнта або за місцем роботи пацієнта для проведення лабораторних досліджень надаються виїзною медичною бригадою у складі медичної сестри і водія (надалі за текстом – «виїзна медична бригада»).

2. Виїзною медичною бригадою надаються послуги із відбору зразків біоматеріалів для проведення лабораторних досліджень вдома у пацієнта або за місцем роботи пацієнта (надалі за текстом – «виїзні медичні послуги») з 07:30 до 12:00 у дні з понеділка по п’ятницю лише за адресами в місті Києві, що обмежуються правим берегом річки Дніпро.

Надання медичних послуг виїзною медичною бригадою здійснюється виключно за попереднім записом. Прийом замовлень здійснюється операторами call-центру Медичного центру «сьогодні-на-завтра» щоденно з 08:00 до 20:00 за телефонами 0443334333, 0800753357 або шляхом запису через форму замовлення, розміщену на веб-сайті Медичного центру https://omegamc.ua/.

Надання виїзних медичних послуг на лівому березі річки Дніпро міста Київ та за межами міста Києва, а також надання виїзних медичних послуг «сьогодні-на-сьогодні» в загальному порядку не здійснюється. Можливість замовлення вказаних в цьому абзаці послуг обговорюється індивідуально пацієнтом з операторами call-центру в кожному окремому випадку.

Просимо прийняти до уваги, що можливі незаплановані затримки в прибутті виїзної медичної бригади за адресою виклику у зв’язку з несприятливою дорожньою обстановкою (щільністю заторів/ трафіку тощо) чи з інших непередбачуваних причин. Також Медичний центр не несе відповідальності за виклики, які не могли бути своєчасно виконаними у разі неправильно вказаної пацієнтом адреси, відсутності нумерації будинків, відсутності покажчиків назв вулиць, ненадання інформації про наявність кодового замка під’їзду, у випадку несправності переговорних пристроїв (домофонів), заторів та перешкод на автодорогах тощо.

Важливо! Якщо Ви з якихось причин вирішили скасувати виклик виїзної медичної бригади, повідомте, будь ласка, своє рішення завчасно за телефонами call-центру Медичного центру 0443334333, 0800753357 чи будь-яким іншим зручним для Вас способом.

3. Виїзною медичною бригадою надаються наступні медичні послуги:

3.1. відбір зразків матеріалів крові (венозної, капілярної) для проведення лабораторних досліджень з переліку досліджень, що надаються Медичним центром;

3.2. відбір назофарингеальних зразків для тестування на SARS-CoV-2 методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР);

3.3. відбір зразків інших біоматеріалів для проведення лабораторних досліджень з переліку досліджень, що надаються Медичним центром, – здійснюються з обмеженнями, що пов’язані зі способом відбору зразків матеріалів (наприклад, не здійснюється відбір зразків матеріалів з урогенітального тракту, зразків, що отримуються шляхом біопсії і т.і.), можливість відбору таких зразків підлягає уточненню у операторів call-центру в кожному окремому випадку;

3.4. приймання від пацієнта зразків сечі, калу для проведення лабораторних досліджень з переліку досліджень, що надаються Медичним центром.

4. При цьому, виїзною медичною бригадою послуги із відбору зразків біоматеріалів, що вказані в пп.3.1.-3.3., надаються дорослим (повнолітнім) пацієнтам, а також дітям, старшим десяти років, приймання від пацієнтів зразків біомотеріалів (пп.3.4.) – не обмежується віком пацієнта.

Медичні послуги не надаються пацієнтам, які знаходяться в стані алкогольного, наркотичного або токсичного сп'яніння, гострого психічного розладу.

Прийміть до уваги, що результати лабораторних досліджень можуть бути недостовірними у разі недотримання пацієнтом правил підготовки до здачі аналізів (сторінка «Підготовка до аналізів» веб-сайту Медичного центру https://omegamc.ua/).

5. Вартість виїзних медичних послуг із відбору зразків біоматеріалів вдома у пацієнта або за місцем роботи пацієнта для проведення лабораторних досліджень (код послуги за прайсом – (932) «Проведення молодшим спеціалістом з медичною освітою процедур, маніпуляцій удома пацієнта») становить 200,00 (двісті) гривень.

Вказана вартість не включає в себе вартість безпосередньо лабораторних досліджень та вартість медичної послуги з взяття венозної або капілярної крові, які оплачуються пацієнтом окремо за цінами, які є актуальними на момент надання послуг.

Вартість медичних послуг, що надаються виїзною медичною бригадою (а саме вартість відбору зразків біоматеріалів вдома у пацієнта або за місцем роботи пацієнта, вартість лабораторних досліджень та вартість взяття венозної або капілярної крові), оплачується пацієнтом за адресою виклику готівкою або банківською карткою в гривнях в день надання послуг після відбору (прийняття) зразків біоматеріалів.

6. Строки видачі результатів лабораторних досліджень при наданні виїзних медичних послуг є стандартними і вказані на веб-сайті Медичного центру https://omegamc.ua/ (сторінка «Прейскурант послуг» підрозділ «Лабораторна діагностика» графа 3 «Час виконання аналізів»).

7. По готовності результатів лабораторних досліджень на номер телефона, вказаний пацієнтом при оформленні замовлення, буде відправлено відповідне смс-повідомлення.

Результати лабораторних досліджень можна отримати одним із наступних способів за вибором пацієнта, а саме:

на адресу електронної поштової скриньки пацієнта, для чого пацієнт повинен вказати адресу своєї електронної поштової скриньки під час приїзду виїзної медичної бригади. У цьому разі результати лабораторних досліджень будуть відправленні на адресу електронної поштової скриньки пацієнта автоматично по їх готовності;

у будь-якому відділенні Медичного центру при пред’явленні документа, що посвідчує особу пацієнта.

8. Пацієнт, замовляючи в Медичному центрі ТОВ «ТД «ОМЕГА-КИЇВ» медичні послуги із відбору зразків біоматеріалів вдома у пацієнта або за місцем роботи пацієнта для проведення лабораторних досліджень, приймає на себе зобов’язання:

забезпечити виїзній медичній бригаді безперешкодний доступ до пацієнта і створити необхідні умови для надання замовлених медичних послуг;

створити необхідні умови для роботи виїзної медичної бригади при наданні медичних послуг у помешканні/ за місцем роботи пацієнта (можливість вимити руки, якісне освітлення);

заздалегідь ізолювати домашніх тварин, які можуть ускладнити надання медичних послуг пацієнту, а також заподіяти шкоду здоров'ю і майну членів виїзної медичної бригади.

9. Просимо прийняти до уваги наступні правила поведінки членів виїзної медичної бригади на виїзді:

члени виїзної медичної бригади не зобов'язані знімати в приміщенні пацієнта взуття, проте перед входом до приміщення зобов’язані надіти одноразові бахіли;

членам виїзної медичної бригади заборонено приймати будь-які подарунки, погоджуватися на запрошення пригоститися чаєм/ кавою, іншими напоями або їжею;

пацієнту, який знаходиться в стані алкогольного, наркотичного або токсичного сп'яніння, гострого психічного розладу, буде відмовлено в наданні медичних послуг.

10. Пацієнт, замовляючи в Медичному центрі ТОВ «ТД «ОМЕГА-КИЇВ» медичні послуги із відбору зразків біоматеріалів вдома у пацієнта або за місцем роботи пацієнта для проведення лабораторних досліджень, підтверджує, що він ознайомлений з умовами цих Правил, автоматично добровільно погоджується з даними Правилами та їх умовами.