Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Лікування пошкодження сухожиль пальців у Києві

Ціни відділення оперативної ортопедії та травматології

Код Назва послуги Ціна
2013 Прийом лікаря ортопеда-травматолога провідного спеціаліста 1000 грн.
2011 Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд) 500 грн.
2012 Повторний прийом лікаря ортопеда-травматолога 450 грн.
1822 Сухожильний шов 18000 грн.

Як виникають пошкодження сухожиль пальців?

Пошкодження класифікують як одиночне і множинне. Виникають вони при порізах, ударах, відкритих і закритих переломах кісток, і інших механічних впливах. Фахівцями спостерігаються часте травмування розгинальній і згинальних системи.

Лікарі-ортопеди та травматологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Наші пальці і кисті кожен день відчувають на собі різні навантаження. Деякі, з яких призводять до серйозних травм не тільки м'яких тканин, але і сухожиль. Такі патології значно порушують працездатність. Травми сухожиль, мають свою специфіку. Вони не здатні відновитися самостійно. Необхідно хірургічне втручання. Пошкодження класифікують як одиночне і множинне. Виникають вони при порізах, ударах, відкритих і закритих переломах кісток, і інших механічних впливах. Фахівцями спостерігаються часте травмування розгинальної та згинальної системи.

 

Причини і лікування

Пошкодження сухожиль згиначів пальців кисті зустрічається набагато частіше ніж інші види травм. Основними причинами можна назвати порізи і глибокі поранення гострими предметами. Травма, часто має глибокий характер, що є наслідком втрати згинальних функцій. Відновити роботу можна при своєчасно проведеній операції і тривалій реабілітації.

Пошкодження сухожиль розгиначів пальців кисті менш небезпечне, але також призводить до погіршення роботи рук і пальців. При отриманні такої травми дуже важливо надати правильну першу допомогу. Вона полягає в накладенні джгута, стерильної пов'язки і льоду. Всі ці дії необхідні для уповільнення кровотечі. Після, руку в обов'язковому порядку показують лікарю для оцінки складності захворювання. Лікування призначається залежно від рівня глибини пошкоджень.

Пошкодження сухожиль пальців кисті вимагає негайного проведення операції. Досить часто існує необхідність проведення мікрохірургічної техніки. При серйозних пошкодженнях, лікарі накладають первинні і вторинні шви.

Пошкодження сухожиль пальців - серйозна проблема, при якій чим раніше починається лікування, тим швидше відновлюються основні функції руки. Не залежно від того які ушкодження сухожиль згиначів пальців кисті або розгиначів, необхідно звертатися за допомогою до досвідчених фахівців. Наші лікарі завжди дуже швидко реагують на подібні звернення, що забезпечує нашим пацієнтам швидке одужання.

 

Лечение повреждения сухожилий пальцев в Киеве
Лечение повреждения сухожилий пальцев в Киеве
Лечение повреждения сухожилий пальцев в Киеве
Лечение повреждения сухожилий пальцев в Киеве
Лечение повреждения сухожилий пальцев в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати