1Вам потрібна допомога?
Записатись на огляд
Demo
Врачи-радиологи Омега Киев - сертифицированные специалисты

Лікарі-радіологи Омега Київ – сертифіковані фахівці


В листопаді 2018 року лікарі-радіологи медичного центру Омега Київ Аріадна Палійчук та Іванна Гриценко мали унікальну можливість – побувати на воркшопі, організованому Європейською асоціацією онкологічної візуалізації (ESOI) спільно із Європейською асоціацією дослідження та лікування раку (EORTC). Тема воркшопу – радіологічна візуалізація в оцінці відповіді пацієнтів на лікування онкологічних захворювань. Захід відбувався в мальовничому німецькому місті Гайдельберг, в якому знаходиться один із найстаріших університетів Європи, а також Німецький центр дослідження раку (DKFZ), на базі якого і відбувався воркшоп, який об’єднав учасників із 30 різних країн світу, серед яких були і наші фахівці.

Найбільшою перевагою було те, що захід носив інтерактивний характер, тобто спочатку проводились лекції, основною темою яких була радіологічна оцінка відповіді пацієнтів на терапію раку, яка базується на конкретних критеріях, із використанням основних стандартизованих систем – Recist 1.1, Lugano, Choi, завдяки яким лікар-онколог отримує чітку радіологічну оцінку лікування.

Після кожної лекції відбувався тренувальний воркшоп, на якому учасники мали змогу на практиці застосувати отримані знання, використовуючи спеціальне програмне забезпечення із найбільш поширеними та рідкісними випадками онкопатології, з якими може зіткнутись радіолог в своїй щоденній практиці або клінічному випробуванні. Важливим елементом семінару була інформація щодо впровадження та структурування клінічних випробувань, та роль лікаря-радіолога в системі оцінки ефективності того чи іншого методу лікування.

Захід тривав протягом трьох днів, щодня від 8 ранку до 18 вечора. Серед запрошених лекторів були справжні корифеї європейської медицини, які прицільно працюють із онкологією та радіологічною візуалізацією, серед них:

M. D'Anastasi, Msida/MT; L. Fournier, Paris/FR; G. Zamboni, Verona/IT; D. Regge, Turin/IT; V. Pasoglou, Brussels/BE; T. Persigehl, Cologne/DE; M. Mauer, Brussels/BE; C. Cyran, Munich/DE; O. Sedlaczek, Heidelberg/DE; B. Beuthien-Baumann, Heidelberg/DE ;
 H. Sueltmann, Heidelberg/DE; G. Ungerechts, Heidelberg/DE.

Родзинкою програми став унікальний екзаменаційний тест (Recist qualification test), який складався із теоретичного та практичного блоків, та проводився безпосередньо перед закриттям заходу. Тест давав змогу учаснику, який успішно його складе, стати першим в своїй країні сертифікованим фахівцем оцінки лікування раку за системою Recist 1.1, а також незалежним консультантом із даного питання в майбутніх клінічних випробуваннях EORTC.

 

 

 

 

 

 

Аріадна Палійчук та Іванна Гриценко успішно склали даний іспит та привезли в Україну цілих два сертифікати, а також новий багаж знань та навичок, які лікар-радіолог повинен щодня впроваджувати в свою практику.