онлайн-запис в МЦ Омега-Київ1Вам потрібна допомога?
запис на прийом через Telegram запис на прийом через WhatsApp запис на прийом через Facebook Messenger
Записатись на огляд
Demo
Внутриутробная (пренатальная) диагностика PRISCA

Внутрішньоутробна (пренатальна) діагностика PRISCA


Пренатальна діагностика - виявлення патологій плоду на ранніх стадіях вагітності

Народження хворої дитини - йдеться про важкі захворювання (синдром Дауна, синдром Едварса, дефект нервової трубки) - страшна трагедія для його батьків. Пренатальна діагностика, тобто проведення внутрішньоутробного обстеження плода - дозволяє виявляти подібні патології на ранніх стадіях вагітності. Технологія сучасної пренатальної діагностики є комплексом заходів, спрямованих на виявлення можливих патологій плоду: проведення лабораторних досліджень і досліджень ультразвуком, а також аналіз і оцінка результатів досліджень з використанням спеціального програмного забезпечення.

З цією метою в клініці використовується спеціальна комп'ютерна програма "PRISCA" дозволяє розрахувати комбінований ризик аномалій розвитку плода з урахуванням біохімічних показників і результатів УЗД.

Програмне забезпечення сертифіковане для використання з метою пренатального скринінгу і спеціальним чином налаштоване під використовувані в лабораторії методи визначення показників і реактивів.

За результатами пренатальної діагностики майбутні батьки мають можливість прийняти рішення про народження малюка або переривання вагітності. Зрозуміло, у таких заходів є свої противники, проте дати життя людині, свідомо позбавленому майбутнього, чи гуманно. За статистикою близько 93% батьків не вважають за можливе взяти на себе таку відповідальність і відмовляються від народження хворої дитини.

Якщо у Вас є підстави побоюватися за здоров'я плоду (спадкові чинники, вік мами старше 35 років, несприятливі умови життя і роботи, опромінення і т.п.), Ви можете пройти пренатальну діагностику в клініці «Омега-Київ». Всі необхідні процедури виконуються висококваліфікованими фахівцями з використанням новітньої аналітичної апаратури і програмного забезпечення "PRISCA". Процедури жодним чином не впливають на перебіг вагітності і розвиток плоду, вони не зашкодять ні малюкові, ні мамі.

Записатися на прийом до лікаря Ви можете за телефонами: (044) 333-4-333, 0 800 753 357 або в розділі Запис на прийом ..