Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo
Внутриутробная (пренатальная) диагностика PRISCA

Внутрішньоутробна (пренатальна) діагностика PRISCA


Пренатальна діагностика - виявлення патологій плоду на ранніх стадіях вагітності

Народження хворої дитини - йдеться про важкі захворювання (синдром Дауна, синдром Едварса, дефект нервової трубки) - страшна трагедія для його батьків. Пренатальна діагностика, тобто проведення внутрішньоутробного обстеження плода - дозволяє виявляти подібні патології на ранніх стадіях вагітності. Технологія сучасної пренатальної діагностики є комплексом заходів, спрямованих на виявлення можливих патологій плоду: проведення лабораторних досліджень і досліджень ультразвуком, а також аналіз і оцінка результатів досліджень з використанням спеціального програмного забезпечення.

З цією метою в клініці використовується спеціальна комп'ютерна програма "PRISCA" дозволяє розрахувати комбінований ризик аномалій розвитку плода з урахуванням біохімічних показників і результатів УЗД.

Програмне забезпечення сертифіковане для використання з метою пренатального скринінгу і спеціальним чином налаштоване під використовувані в лабораторії методи визначення показників і реактивів.

За результатами пренатальної діагностики майбутні батьки мають можливість прийняти рішення про народження малюка або переривання вагітності. Зрозуміло, у таких заходів є свої противники, проте дати життя людині, свідомо позбавленому майбутнього, чи гуманно. За статистикою близько 93% батьків не вважають за можливе взяти на себе таку відповідальність і відмовляються від народження хворої дитини.

Якщо у Вас є підстави побоюватися за здоров'я плоду (спадкові чинники, вік мами старше 35 років, несприятливі умови життя і роботи, опромінення і т.п.), Ви можете пройти пренатальну діагностику в клініці «Омега-Київ». Всі необхідні процедури виконуються висококваліфікованими фахівцями з використанням новітньої аналітичної апаратури і програмного забезпечення "PRISCA". Процедури жодним чином не впливають на перебіг вагітності і розвиток плоду, вони не зашкодять ні малюкові, ні мамі.

Записатися на прийом до лікаря Ви можете за телефонами: (044) 333-4-333, 0 800 753 357 або в розділі Запис на прийом ..