Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo
Своевременная диагностика нейроинфекций

Своєчасна діагностика нейроінфекцій


Нейроинфекция головного мозку - одна з найпоширеніших форм неврологічної патології, спровокована вірусами, грибками або бактеріями. Інфекційне ураження включає в себе цілий список хвороб, які можуть бути дуже згубними для стану головного мозку. Патологія може мати гостру форму, переходити в хронічну стадію, або ж протікати досить мляво.

Основними причинами виникнення нейроінфекції є:

  • перенесені черепно-мозкові травми;
  • переохолодження;
  • хірургічні втручання на головному і спинному мозку;
  • перенесені раніше інфекційні захворювання.

Незалежно від виду ураження нервової системи та протікання інфекційного процесу, основні симптоми нейроінфекції проявляються у вигляді сильного головного болю, погіршення зору; слабкості; нудоти, гіпертермії або носової кровотечі.

При появі перших симптомів протікання хвороби, обов'язково потрібно звернутися до лікаря-невролога, який зможе провести обстеження і поставити правильний діагноз.

Також важливо проводити профілактичні заходи, які допоможуть запобігти виникненню нейроінфекції: своєчасне лікування хвороб ЛОР-органів і стоматологічних проблем; одягати головний убір на вулицю в холодну пору року і зміцнювати імунну систему.