Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo
Преимущества эндовенозной лезерной коагуляции

Переваги ендовенозної лазерної коагуляції


у лікуванні варикозної хвороби

Ендовенозна лазерна коагуляція (ЕВЛК) - це сучасний малоінвазивний хірургічний метод лікування варикозного розширення вен. Які у нього переваги?

  1. Виконується в амбулаторних умовах. Тобто лежати в лікарні не треба. Ви проходите всі обстеження, погоджуєте з хірургом-флебологом час операції і приходите в призначений час. Через дві години після операції вже можна йти додому.
  2. Використовується місцева анестезія. Лікар просто вводить анестетик в місця, що потребують корекції і все. Ви відчуваєте уколи, але вони не болючі. Така анестезія безпечна - адже вона не впливає ні на одну з життєвих функцій і не несе за собою жодних ускладнень.
  3. Під час операції не робиться ніяких розрізів. При ЕВЛК хірург робить проколи. Це означає, що тканини під час такої операції практично не пошкоджуються. На відміну від класичної операції, ніколи не залишається рубців, тому косметична складова такого втручання на дуже високому рівні.
  4. Вся операція проводиться під контролем УЗД. Безпосередньо перед ЕВЛК проводиться УЗД, на шкірі малюється карта вен, з усіма подробицями - розміри, уражені ділянки і т.д. Оперативне втручання проходить під безперервним УЗД контролем, що забезпечує видалення всіх уражених ділянок і максимальну ефективність процедури.
  5. Короткий безболісний відновний період. Після ЕВЛК особливих обмежень по фізичній активності немає. Перев'язки не потрібні, і пацієнт практично відразу може повертатися до свого звичайного ритму життя.