Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo
Врачи-радиологи МЦ «Омега-Киев» на Европейском конгрессе

Лікарі-радіологи МЦ "Омега-Київ" на Європейському конгресі


European Congress of Radiology (ECR)

У перші дні весни в Відні традиційно проводиться ECR - Європейський радіологічний конгрес, перший за величиною в Європі і другий, після американського конгресу RSNA в світі.

Участь в конгресі - надзвичайно важлива подія для кожного лікаря-радіолога, а подати свою доповідь - це особлива честь. Щорічно в ECR беруть участь понад 25000 фахівців з понад 100 країн світу. Особливістю конгресу є те, що доповіді проходять ретельний відбір, всі виступи транслюються в режимі он-лайн і в записі, і можуть бути переглянуті у всіх куточках світу. Мовою конгресу є англійська.

Конгрес може похвалитися вражаючою науково-освітньою програмою, яка в цьому році включала в себе 600 сесій 1500 усних та близько 3000 електронних постерних презентацій в EPOS ™, а також виставкою сучасного радіологічного обладнання.

На ECR 2017 Відні Україну представляла делегація з 100 радіологів з різних міст.

Всі лікарі-радіологи медичного центру «Омега-Київ» багато років є членами Європейської асоціації радіологів і беруть активну участь в ECR як інтерактивні слухачі.

Цього року ECR 2017 особисто відвідали: завідувач відділенням променевої діагностики «Омега-Київ» Чуканов Олександр Миколайович, лікарі-рентгенологи Сімрок Данило Васильович і Дереш Наталія Володимирівна.

Для доповідей від України були відібрані і представлені тільки 8 презентацій у вигляді лекцій і електронних постерів.

Лікар нашого центру Дереш Наталія Володимирівна представила на ECR 2017 один з постерів на тему «Radiological differences between tuberculous and pyogenic spondylitis».

Пріоритетними для себе лікарі центру «Омега-Київ» вибрали лекції, де висвітлювався мультидисциплінарний підхід в нейровізуалізації, абдомінальної, торакальної і скелетно-м'язової радіології з використанням різних методів візуалізації (УЗД, КТ, МРТ) та в поєднанні з гібридними методами діагностики (ПЕТ КТ , ПЕТ - МРТ), які в нашій країні тільки розвиваються. Метою навчання лікарів нашого центру, як і в усьому світі, є мультимодальна підготовка радіолога (тобто володіння багатьма методами візуалізації) з поглибленням у вузьких анатомічних напрямках. Лікарі відвідали семінари присвячені комп'ютерній та магнітно-резонансній томографії печінки, жовчовивідних шляхів і підшлункової залози, магнітно-резонансній томографії органів малого таза (зокрема простати).

Нащі фахівці брали участь в інтерактивних лекціях і радіологічних контестах, де показали гідний рівень знань.

Після закінчення конгресу все лікарі-радіологи медичного центру «Омега-Київ» отримали сертифікати, що підтверджують їх участь у конгресі (Confirmation of Attendance 2017), а за результатами відвідування лекцій їм нараховані кредитні бали Record of Attendance (CME Confirmation), згідно з якими лікарям радіологам у всьому світі присвоюються кваліфікаційні категорії.

21 березня 2017 року Києві буде проводитися школа ESOR від Європейського товариства радіологів, для участі в якій вже зареєстровані лікарі медичного центру «Омега-Київ».

Девізом команди «Омега-Київ» є постійна самоосвіта і вдосконалення радіологічних знань для досягнення високого професійного рівня лікаря-радіолога. У наступному році в планах «Омега Київ» - відвідати ECR 2018 і гідно представити Україну блискучими доповідями!