онлайн-запис в МЦ Омега-Київ1Вам потрібна допомога?
запис на прийом через Telegram запис на прийом через WhatsApp запис на прийом через Facebook Messenger
Записатись на огляд
Demo
Методы визуализации сосудов

Методи візуалізації судин


КТ та МРТ - ангіографія

Необхідність візуалізації артеріального та венозного судинного русла очевидна. Існує величезна кількість захворювань, пов’язаних з патологією артерій і вен, а також варіанти і аномалії будови.

Методи візуалізації судин можна розділити на дві групи:

  1. інвазивні, які супроводжуються маніпуляціями на судинах;
  2. неінвазивні, або малоінвазивні, при яких немає втручання або воно мінімальне (внутрішньовенне введення контрасту через катетер в периферичній вені):
  • УЗД, допплерографія
  • КТ ангіографія ( проводиться з контрастом)
  • МРТ ангіографія ( буває безконтрастна і контрастна)

У діагностичному відділенні медичного центру «Омега-Київ» ви зможете зробити:

  • КТ ангіографію на сучасному мультиспіральному 64-зрізовому томографі Philips Brilliance, обладнаному двохколбовим інжектором «Ульріх» для автоматичного введення контрасту. КТ- аортографія проводиться з ЕКГ – синхронізацією. Зображення аналізуються на професійних робочих станціях з найсучаснішим набором програм для реконструкцій.
  • МРТ –ангіографію безконтрасту (TOF) на сучасному високопольному томографії Philips Achiva 1,5T . Контрастна МРТ ангіографія проводиться за допомогою інжектора автоматичного введення контрасту. Зображення аналізуються на професійних робочих станціях з найсучаснішим набором програм для динамічного збору даних та реконструкцій.
  • УЗД судин шиї, голови та кінцівок (дуплексне сканування) за допомогою ультразвукового сканера Toshiba Aplio XG premium класу, що дозволяє не тільки побачити судину, але і рух крові по судині, напрямок кровотоку, швидкість, перепони, які порушують нормальний кровоплин (бляшки, тромби та ін.).

Медичний центр «Омега-Київ» - на варті вашого здоров’я!

Зателефонувати Записатись Telegram WhatsApp Messenger