Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo
Врач-радиолог Омега Киев на диагностическом воркшопе

Лікар-радіолог Омега Київ на діагностичному воркшопі


у Віденському медичному університеті

Лікар-радіолог «Омега Київ» Дереш Наталія відвідала науковий майстер-клас по захворюваннях гепато-біліарної системи (Diagnostic work-up of the liver and biliary disorder), що проходив 8 квітня 2019 р. у Головному госпіталі Віденського Медичного університету  (General Hospital of Vienna, Department of biomedical imaging and image-guided therapy of Medical University of Vienna) за сприяння компанії Байєр.

Керівником курсу став Ахмед Ба-Салама (Ahmed Ba-Ssalamah)  -  професор радіології у Головному госпіталі Віденського Медичного університету , завідуючий  підрозділом МРТ відділення загальної та дитячої радіології, керівник гастро-абдомінальної наукової робочої групи, автор чисельних статей і монографії, рецензент багатьох радіологічних журналів, відомий  в Європі та  її межами як суперпрофесіонал в галузі абдомінальної радіології з акцентом на підшлункову, гепато-біліарну візуалізацію та зображення шлунково-кишкового тракту, зокрема онкологічних захворювань, включаючи рак шлунка та стравоходу. 

Основним фокусом майстер-класу стала диференційна діагностика захворювань гепато-біліарної системи із застосуванням гепатоспецифічних контрастів, зокрема Primovist, який планується до використання в Україні.

У навчанні взяли участь досвідчені 24 радіолога з країн Європи. Майстер-клас пройшов у навчальному залі, спеціально обладнаному надсучасною мультимедійною системою, що складалася с потужних медичних моніторів і робочої станції. Професор показав свою унікальну базу обстежень, яка налічувала понад 1,5 тис. мультимодальних обстежень з гістологічною верифікацією. Навчання тривало з 8.30 до 18.00 non-stop у вигляді лекцій та розбору десятків складних кейсів з аналізом зображеннями УЗД, КТ, МРТ, ПЕТ-КТ різної гепато-біліарної патології. На початку майстер-класу професор запропонував пройти інтерпретаційний тест для зрізу знань, де було продемонстровано 10 непростих клінічних випадків з зображеннями, на які треба було дати відповіді. Дереш Наталія змогла показати високий вхідний рівень знань, що склав 90%. Детально буди розібрані покази до застосування різних контрастів в МРТ печінки, протоколи сканування, радіологічні паттерни уражень з безцінними «tips and tricks» від професора Ahmed Ba-Ssalamah.

Безсумнівними перевагами гепатоспецифічного контрасту Primovist  є високоспецифічна диференційна діагностика пухлин та пухлиноподібних утворів печінки (завдяки захопленню контрасту здоровими гепатоцитами та біліарній екскреції - максимальне неінвазивне наближення до морфології), більш акуратне виявлення метастазів та оцінка їх відношення до глісонів, що особливо важливо для  хірургічного планування. Оцінка гепато-біліарної функції (біліарна екскреція, зв’язок з біліарним деревом, оцінка дисфункції сфінктеру Одді, виявлення біліарних нориць, верифікація білом тощо); functional liver imaging score  (FLIS) - оцінка недостатності трансплантата, розрахунок ймовірності виживання транспланта, ризиків смерті від печінкової недостатності та покази до ретрансплантації.

Після неймовірного, чудового та високопрофесійного майстер класу професор Ahmed Ba-Ssalamah люб’язно погодився допомагати нам в професійному розвитку та розвивати дружнє співробітництво.