Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo
КТ легких для выявления COVID-19

КТ легень для виявлення COVID-19


в медичному центрі "Омега-Київ"

Визначення COVID-19 за результатами КТ легень

Поставити діагноз «короновірусні інфекція» на підставі тільки лабораторних досліджень можливо далеко не у всіх випадках. Для точного встановлення діагнозу необхідні й інші дослідження. КТ легень - високочутливий метод дослідження для виявлення змін в легенях, зокрема пневмонії.

КТ легень є методом візуалізації першої лінії в разі високого ризику прогнозування розвитку COVID-19 і грає першочергову роль в контролі динаміки патологічних змін при лікуванні пацієнтів.

У відділенні медичного центру «Омега-Київ» за адресою: вул.Малишка, 39 Ви можете пройти КТ легень для виявлення COVID-19. Вартість обстеження становить 1200 грн.

Обстеження пацієнтів з симптомами ГРВІ або підозрою на COVID-19 проводиться за попереднім записом по ВТ, ЧТ і СБ.

КТ легень  дозволяє виявити пацієнтів з клінічними даними, відповідними COVID-19 навіть на фоні негативних результатів ПЛР-реакції.

Діагностичні обстеження в нашому медичному центрі проводяться з усіма заходами безпеки для пацієнтів та медичного персоналу.

  • Записатися на КТ легень можна за тел: 044 333-43-33 або 0 800 75 33 57
  • Обстеження проводиться у відділенні за адресою: вул.Малишка, 39