онлайн-запис в МЦ Омега-Київ1Вам потрібна допомога?
Записатись на огляд
Demo
Диагностика и лечение генитального герпеса

Діагностика та лікування генітального герпесу


Фахівці клініки “Омега-Київ” приділяють особливу увагу вирішенню цієї проблеми. Наявність сучасної лабораторії з передовим медичним обладнанням дозволяє проводити високоточну діагностику не лише активних видів герпесу, але і виявляти приховані форми. 

Генітальний герпес, це вид простого герпесу 1-2 категорій, які належать до родини Herpesviridae. Передається статевим шляхом. Якщо захворювання є у пацієнта тривалий час, на слизовій оболонці статевих органів формуються обширні поверхневі язви. 

Вірус герпесу після зараження залишається в людському організмі на все життя. У деяких пацієнтів він може більше ніколи і не проявитися, а в інших - можливі часті і неприємні рецидиви патології. 

Генітальний герпес має яскраво виражені симптоми: спочатку виникає почервоніння та відчуття печіння шкіри, потім утворюються локальні чи групові висипи болючих пухирців, які уражають зовнішні та внутрішні статеві органи. В ході захворювання пухирці приймають вид язвочок, які поступово вкриваються кірочкою, заживають і відпадають. Перші прояви герпесу супроводжуються підвищенням температури тіла, загальною слабкістю, головним болем. 

Лікування генітального герпесу необхідно проходити під контролем лікаря. У нашому медичному центрі ви отримаєте якісне лікування захворювання і надовго забудете про його прояви. Краще не намагатися самотужки боротися з вірусом, а довіритися фахівцям. Лікування захворювання у нашому медичному центрі не лише позбавляє пацієнтів від неприємних симптомів, а й мінімізує ризик повторного прояву вірусу. 

В клініці “Омега-Київ” вам допоможуть вилікувати будь-яке гінекологічне захворювання. Наші фахівці точно діагностують захворювання, призначать швидке та ефективне лікування. 

Записатися на прийом до лікаря та уточнити всю інформацію, що вас цікавить, можна за номером (044) 333-4-333

Чекаємо на вас за адресою:

  • вул. Володимирська 81-а
  • пр-т В. Маяковського 70