онлайн-запис в МЦ Омега-Київ1Вам потрібна допомога?
запис на прийом через Telegram запис на прийом через WhatsApp запис на прийом через Facebook Messenger
Записатись на огляд
Demo
Антицеллюлитный массаж

Антицелюлітний масаж


у медичному "Омега-Київ"

Целюліт - не тільки косметична проблема, яка псує зовнішній вигляд тіла, але і фізіологічна: призводить до здавлення судин і появи судинних сіточок. Судини перестають справлятися з накопиченою рідиною, починають виникають набряки і з часом погіршується загальне самопочуття, з'являється відчуття втоми і розбитості.

Якщо Ви мрієте позбутися целюліту, зробити шкіру гладенькою, а тіло струнким, то вам необхідний антицелюлітний масаж - це один з найефективніших способів корекції фігури.

За допомогою антицелюлітного масажу можна зняти набряк тканин, поліпшити мікроциркуляцію і відтік лімфи, прибрати ліподистрофію і запобігти її проявам в майбутньому. Варто відзначити, що ручний масаж дозволяє опрацювати проблемну зону ретельніше, ніж комплекс апаратних процедур.

Переваги антицелюлітного масажу:

  • комплексно поліпшує стан кровоносних судин;
  • стимулює приплив і відтік крові та лімфи;
  • позбавляє від набряків;
  • покращує кровообіг;
  • знімає застійні явища;
  • підвищує тонус м'язів;
  • стимулює вироблення колагену і еластину, внаслідок чого шкіра стає більш гладкою і пружною

Якщо вас турбує зайва вага, набряки і порушення лімфотоку, зниження обміну речовин, - пройдіть курс антицелюлітного масажу у медичному центрі «Омега-Київ», і Ви отримаєт профессійну і ефективну допомогу!

Записатися на курс антицелюлітного масажу можна за тел: 0 800 75 33 57 (безкоштовно з мобільного) або заповнивши форму запису на прийом на сайті

Зателефонувати Записатись Telegram WhatsApp Messenger
Чим можемо допомогти?