Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo
Акция: "Скажи кашлю - "Нет"

Акція "Скажи кашлю - Ні"


Низькодозове КТ легенів зі знижкою 30% за ціною лише 490 грн. 

Осінь - час загострень. З першим дощем та вітром починається період захворювань ЛОР-органів і часто кашель проявляється з першими осінніми холодами. Наш імунітет, зміцнений улітку завдяки вживанню фруктів, не завжди в силах захистити організм та протистояти дощам та холоду. 

Захворювання легенів займають лідируючі позиції серед випадків смертності серед населення. 

Як захистити легені?

Низькодозова комп’ютерна томографія легенів - це єдиний надійний метод скринінгу захворювань легенів. Такий вид діагностики допомагає відстежити перебіг захворювання в короткі терміни, а також дозволяє виявити новоутворення найменшого розміру, яких не видно при рентгенографії (флюорографії). Комп’ютерна томографія легенів призначається при підозрі на туберкульоз, рак легенів, гостру чи хронічну пневмонію, емфізему та інші захворювання дихальних органів і здатна виявити їх навіть на ранніх стадіях. Дослідження дозволяє відрізнити реальні захворювання від хибних, коли симптоми подібні. 

У медичному центрі “Омега-Київ” ви можете пройти низькодозове КТ легенів зі знижкою 30% лише за 490 грн. Спеціальна пропозиція діє щосуботи та неділі до кінця лютого.

Процедура безболісна і не шкодить організмові - у порівнянні зі стандартним рентгенівським опроміненням, променеве навантаження на організм буде мінімальним. Результати дослідження допомагають дізнатися повну картину здоров’я пацієнта. 

Осінь - час турботи про здоров’я.