Аналізи на COVID-19 в Омега-Київ Замовити

Demo
Акция. Комплексное УЗИ

Акція! Комплексне УЗД


В медичному центрі “Омега-Київ” зараз діє спеціальна пропозиція, що допоможе зекономити на комплексі УЗД для жінок. 

Комплекс УЗД, включає:

  • гінекологічне УЗД
  • УЗД молочних залоз
  • УЗД щитоподібної залози

УЗД - доступна безболісна процедура, що дає найбільш достовірну інформацію. УЗД можна використовувати багаторазово і з мінімальною підготовкою. 

Кожна жінка, навіть за відсутності будь-яких скарг, повинна проходити УЗД хоча б раз на рік. Це пов’язано з тим, що більшість жіночих захворювань мають безсимптомний перебіг, але визначаються під час УЗД вже на початкових стадіях. 

УЗД органів малого тазу у жінок є ефективним діагностичним методом, що абсолютно нешкідливий для пацієнтки. Це єдиний метод, що виявляє відсутність фолікула у жінок з безпліддям. За допомогою УЗД можна виявити різноманітні патології ендометрію, яєчників, післяпологові ускладнення, а також ускладнення, що сформувалися внаслідок аборту. 

УЗД молочних залоз є основною процедурою, яка дозволяє виявити захворювання грудей у молодих жінок. Це дослідження є найбільш інформативним методом діагностики, що дозволяє визначити різноманітні доброякісні та злоякісні захворювання та інші патології. 

Також у жінок часто відбувається поєднання дисгормональних захворювань жіночої статевої системи з різноманітними захворюваннями щитоподібної залози. Будь-які порушення функції щитоподібної залози можуть призвести до порушень менструальної функції і призвести до безпліддя. Тому УЗД щитоподібної залози є одним з найважливіших діагностичних обстежень для жінок. 

Рекомендуємо пройти комплекс з 6 по 12 день менструального циклу. 

Ультразвукова діагностика в «Омега-Київ» – це швидко, експертно, якісно. 

Акція проходить в усіх відділеннях «Омега-Київ»:

  • Відділення за адресою вул.М.Максимовича,10
  • Відділення за адресою вул.Володимирська, 81-А
  • Відділення за адресою пр-т М. Маяковського, 70

Акція діє до 31.01.2017