Demo
Акция! Диагностика проблем бесплодия

Акція "Діагностика проблем безпліддя"


Медичний центр “Омега-Київ” проводить діагностику сімейних пар, які планують вагітність чи зіштовхнулися з проблемами безпліддя. 

Найсерйозніша проблема при лікуванні безпліддя - це несвоєчасне звернення до лікаря. Не варто чекати роками, коли все вийде само собою, краще скористатися пропозицією медичного центру і врешті здійснити свою мрію - стати батьками. 

У нас ви зможете вирішити проблеми репродуктивного здоров’я зі сторони кожного з партнерів. Ми максимально спрямовуємо сили на те, щоб лікування було доступним для наших пацієнтів. Наші фахівці враховують вік, стан здоров’я та особливості життєдіяльності сімейної пари, створюючи індивідуальний план лікування для кожного. 

Пакет «Хочемо дитину» включає:

для жінки:

  • УЗД органів малого тазу + фолікулометрія - дозволяє визначити фолікулярний запас яєчників і визначити характеристики порожнини матки. Рекомендуємо пройти це УЗД на 10-12 день менструального циклу. 

для чоловіка:

  • Спермограма - сприяє виключенню чоловічого фактора безпліддя. За 3-5 днів до процедури необхідно утриматися статевих контактів, фізичних навантажень, походу до бані чи сауни, вживання спиртних напоїв та куріння.

для пари:

  • Консультація лікаря репродуктолога - можливість отримати якісну консультацію у фахівця по проблемам безпліддя. Лікар відповість на всі питання щодо репродуктивного здоров’я та планування вагітності. Для жінок рекомендуємо записуватися на 10-12 день менструального циклу. 

Весь комплекс послуг пацієнтам медичного центру «Омега-Київ» буде коштувати 500 грн.

Акція проходить за адресою: вул.Максимовича (О.Трутенко), 10

Акція діє до кінця червня 2016 року.