Demo
Акционное предложение!

Акційна пропозиція


Рак шийки матки - одне з найбільш поширених онкологічних захворювань серед жінок. Статистичні дані свідчать про те, що в Україні недуг діагностують у 5000 жінок щороку. Цей вид раку розвивається з таких новоутворень як дисплазія шийки матки. 

Пам’ятайте! Перші стадії захворювання мають безсимптомний перебіг. 

Жінки часто не поспішають звертатися за допомогою до лікаря, внаслідок чого лікування починається з запізненням і призводить до погіршення прогнозу. 

Не ставтеся легковажно до свого здоров’я, пройдіть онкоскринінг раку шийки матки сьогодні в медичному центрі “Омега-Київ”. 

Пакетна пропозиція «Онкоскринінг раку шийки матки» включає:

  • консультацію гінеколога.
  • відеокольпоскопію.
  • ПАП-тест.
  • скринінг вірусу папіломи людини (ВПЛ 12 типів).

Вартість комплексу без знижки 1040 грн.

Акційна пропозиція комплексу: 450 грн

“Онкоскринінг раку шийки матки” - це комплексна програма, в яку входять необхідні методи діагностики, які дозволяють з високою точністю виявити патологію шийки матки, диференціювати доброякісні та злоякісні новоутворення, а також визначити ступінь ураження:

Відеокольпоскопія - це обстеження слизової піхви та піхвової частини шийки матки з 8-20 кратним збільшенням та виведенням зображення на екран монітору, що дозволяє лікарю наочно продемонструвати пацієнтці патологічні зміни. 

ПАП-тест - це мазок з шийки матки для цитологічного обстеження, за допомогою якого виявляють атипові (ракові) клітини. 

Скринінг ВПЛ - це метод, призначений для виявлення в матеріалі ДНК вірусу папіломи людини, як основної причини патології шийки матки. 

Діагностика раку на ранніх стадіях сприяє більш успішному лікуванню та скорішому одужанню пацієнтки.

Акція проходить у відділеннях:

  • вул. М. Максимовича, 10
  • пр-т. Маяковского, 70

Акція діє до 29.02.2016.