Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

закрити Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором
Demo

МРТ голови у Києві на Лівому березі

У філії клініки Омега-Київ у Києві на лівому березі проводять апаратну діагностику, зокрема МРТ голови. Процедура включає дослідження головного мозку, гіпофіза, орбіт, лор-органів, нервів, кровоносних судин та інших структур черепної порожнини.

Ціна МРТ голови у клініці на А.Малишка, 39

МРТ головного мозку - час виконання 15 хв. 1400 ₴ записатися
МРТ головного мозку з контрастом - час виконання 30 хв. 2800 ₴ записатися
МРТ головного мозку (діагностика епілептичного стану) - час виконання 45 хв. 2400 ₴ записатися
МРТ головного мозку і гіпофізу - час виконання 30 хв. 2000 ₴ записатися
Показати все Сховати

МРТ голови призначається за наявності патологічної симптоматики: шум у вухах, головний біль, порушення пам'яті, проблеми із зором, слухом, запаморочення. Ці та інші симптоми може бути проявами серйозних захворювань. Не тягніть із візитом до клініки, обстежуйтеся вчасно. Записуйтесь на МРТ голови у відділення Омега-Київ на Малишка (Київ, лівий берег).

Лікарі-рентгенологи філії Омега-Київ на лівому березі

На сторінку лікарів Дивитись все
Прокрутити вліво
Прокрутити вправо

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Обстеження голови потребує високої кваліфікації спеціаліста МРТ. У клініці Омега-Київ працюють рентгенологи з великим досвідом роботи, лікарі першої та вищої категорії, зокрема кандидат медичних наук з 19-річним стажем. Професіоналізм персоналу, якісне обладнання – МР-томографи PHILIPS ACHIEVA 1.5 Т – та високий рівень сервісу – важливі переваги клініки Омега-Київ на лівому березі Києва.

МР-томографію не можна віднести до дешевих видів діагностики. Але, якщо порівняти ціни по Києву, вартість МРТ голови у філії МЦ Омега-Київ, лівий берег – на середньому рівні. Ціна МРТ головного мозку, базова процедура – ​​від 1400 грн, з контрастуванням – від 2700 грн.

Як проходить МРТ голови

Записатися на МР-дослідження до МЦ Омега-Київ на Малишка дуже просто: можна зателефонувати адміністратору за тел.(044) 333-4-333, 0 800 753 357 або написати у месенджер. Ще один варіант – заповнити форму на сайті, вам передзвонить оператор.

МРТ голови – безболісна і безпечна процедура, що не викликає опромінення. 

Фотографії діагностичного центра

МРТ головы в Киеве на Левом берегу
МРТ головы в Киеве на Левом берегу
МРТ головы в Киеве на Левом берегу

Підготовки до процедури не потрібно, за винятком МРТ з контрастуванням (вона робиться натще). До початку сеансу необхідно заповнити досить об'ємну анкету, тому прийти на діагностику потрібно за 30 хвилин до призначеного часу.

Процедура МРТ голови у клініці Омега Київ на Малишка (лівий берег) проводиться на апараті закритого типу. Пацієнт розміщується всередині тунелю томографа, під час роботи сканер робить низку 3D-знімків області голови. Результати обстеження – скани та розшифрування з письмовим висновком, що містить інформацію про виявлені патологічні зміни – надаються пацієнту протягом доби після сеансу.

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Павлюк Александр Виталиевич

Автор статті:

Павлюк Олександр Віталійович

Лікар-рентгенолог вищої категорії

Список літератури

  1. Multispecialty Radiology: Bridging the Gap – Robert S. Pyatt Jr., MD, August 02, 2021
  2. Global Radiology – Howard B. Fleishon, MD, VOLUME 19, ISSUE 3, P401-402, MARCH 01, 2022
  3. Interventional radiology in the 21st century: planning for the future – R. Morgan, T. Cleveland, M. Hamady, R. Uberoi, P. Haslam, R. Kasthuri, M. Johnston, I. McCafferty
  4. Scientific Research of the SI “Institute of Nuclear Medicine and Diagnostic Radiology of the National Academy of Medical Sciences of Ukraine” in 2021: Artificial intellect and postprocessing – Ì. Dykan, B.A. Tarasyuk, I.V. Andrushchenko, Radiation Diagnostics, Radiation Therapy, #1, Vol. 13, 2022
  5. Основи радіаційної медицини – Навч. посібник / О. П. Овчаренко, А. П. Лазар, Р. П. Матюшко. — Одеса: Одес. держ. мед. ун-т, 2002. — 208 с. — (Б-ка студента-медика).

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати

На сторінку документів Дивитись все

Відгуки про нашу клініку

Залишити відгук
Ваше повідомлення надіслано!
При відправці повідомлення сталася помилка. Продублюйте його, будь ласка, на пошту адміністратора mc.omegakyiv@gmail.com
capcha
Для того, щоб Ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами