Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Хондромаляція коліна часто розвивається у людей, які професійно займаються спортом, і зайнятих важкою фізичною працею. Через специфіку анатомії частіше діагностується у жінок. Деякі медики вважають Хондромаляція хряща надколінка симптомом аутоімунного процесу, але це припущення вимагає доказів. Патологія довго ніяк себе не проявляє, больовий синдром з'являється при достатньому поширенні запалення по хрящу.

Ціни відділення оперативної ортопедії та травматології

Прийом лікаря ортопеда-травматолога - провідного спеціаліста (лікар вищої категорії)(консультація, огляд) 1000 ₴ записатися
Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд) 500 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря ортопеда-травматолога 450 ₴ записатися
Артроскопія діагностична 15000 ₴ записатися
Показати все Сховати

Хондромаляція коліна розташувалася на одному з перших місць, з причин виникнення больового синдрому в юному віці за винятком травми. Найчастіше патологія розвивається у людей, які професійно займаються спортом, і зайнятих важкою фізичною працею. Через специфіку анатомії частіше діагностується у жінок. Деякі медики вважають Хондромаляцію хряща надколінка симптомом аутоімунного процесу, але це припущення вимагає доказів. Патологія довго ніяк себе не проявляє, больовий синдром з'являється при достатньому поширенні запалення по хряща.

Симптоматика патології наступна:

  • Набряк колінного суглоба.
  • Висока температура.
  • Біль і запалення.

У якості лікування проводиться хондропластіка колінного суглоба. Вартість лікування в клініці "Омега-Київ" доступна. Мозаїчна хондропластіка колінного суглоба здійснюється досвідченими лікарями, із застосуванням сучасного медичного обладнання.

Консервативне лікування колінного суглоба

Перш ніж буде проведена мозаїчна пластика хряща, зазвичай проводиться консервативне лікування:

  • Постільний режим.
  • Прийом НПЗП.
  • Відпочинок від тренувань.
  • Дотримання програми реабілітації, розтяжка м'язів, зв'язок, які тримають надколінок і м'язи ззаду стегна.
  • Підвищення сили 4-главого м'яза, як основного обмежувача.
  • Виконання зміцнювальних вправ малої амплітуди для 4-главою м'язи і підйом випрямлених нижніх кінцівок.

Якщо консервативне лікування не дає позитивного результату, проводиться хондропластіка колінного суглоба (вартість в Україні доступна).

Лікарі-ортопеди та травматологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Артроскопічна хондропластіка коліна

При яскравій дегенерації хрящової тканини проводиться артроскопічна мозаїчна хондропластіка. Способи оперативного лікування включають механічне проникнення в підлеглу кістку. Мозаїчна пластика хряща зазвичай призначається пацієнтам молодше 30-ти років з чітко відмежовані ушкодженнями 3 ступеня. Якщо ураження дуже важкі операція не проводиться.

Такого роду оперативні втручання мають свої плюси і мінуси, але вони знайшли своє застосування в спортивній медицині. Клінічна терапія патологій коліна нічим не відрізняється, але функціонує колінний суглоб після хірургії краще. Після проведення артроскопії призначаються спеціальні вправи, еластичне бинтування коліна, фіксація надколінника бандажем або ортопедичним апаратом.

Розроблено багато варіантів хірургії хондромаляція надколінка. Більшість з них направлено на відновлення правильної анатомії стегново-надколенникового зчленування, мала частина - на відновлення вистилання хряща. У дуже складних випадках показано контурування поверхонь суглоба і пателлектомія. Важливо вибрати хорошу клініку, де буде проведено адекватне та ефективне лікування. В хорошому медичному центрі проведуть грамотне діагностування і призначать терапію, яка сприятиме одужанню.

 

 

Мозаичная пластика хряща в Киеве
Мозаичная пластика хряща в Киеве
Мозаичная пластика хряща в Киеве
Мозаичная пластика хряща в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати