Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

закрити Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором
Demo

Гінеколог-ендокринолог у Києві

Гінеколог-ендокринолог займається діагностикою та лікуванням захворювань жіночої репродуктивної системи, спричинених гормональними збоями. Його допомога може знадобитися не лише дорослим жінкам, а й дівчаткам-підліткам у період статевого дозрівання.

Діагностика жіночих гормональних розладів проводиться комплексно – за допомогою візуальної діагностики та лабораторних аналізів.

Звернутися до гінеколога-ендокринолога у Києві ви можете до медичного центру Омега-Київ, розташованого як на Лівому березі, так і на Правому.

Ціни на послуги гінеколога-ендокринолога у клініці на вул. А. Малишка, 39

Прийом лікаря-провідного спеціаліста (к.м.н., лікар вищої категорії) 700 ₴ записатися
Прийом лікаря (лікар акушер-гінеколог) 600 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря (лікар акушер-гінеколог) 500 ₴ записатися
Огляд лікаря-гінеколога 300 ₴ записатися
Показати все Сховати

Коли потрібна консультація гінеколога-ендокринолога

Лікар гінеколог-ендокринолог спеціалізується на захворюваннях жіночої репродуктивної системи, спричинених порушенням гормонального балансу. За найменшої підозри на гормональний дисбаланс потрібно одразу ж записатися до гінеколога-ендокринолога і в жодному разі не займатися самолікуванням - неправильно підібрані препарати лише посилять ситуацію, а це може серйозно підірвати здоров'я.

Підбір та призначення контрацептивів

Прийом гінеколога-ендокринолога потрібний і в тому випадку, якщо жінка хоче приймати гормональні контрацептиви. Хороший лікар гінеколог-ендокринолог докладно розповість про всі типи таких препаратів і обов'язково опитає пацієнтку щодо її анамнезу, щоб підібрати ліки з мінімальним ризиком побічних ефектів.

У період менопаузи та постменопаузний період

Регулярні консультації гінеколога-ендокринолога потрібні при настанні клімактеричного періоду. У цей непростий період періоду відбувається серйозна гормональна перебудова, яка іноді супроводжується дуже неприємними симптомами. Недбале ставлення до себе в період клімаксу та менопаузи може виявитися згубним для здоров'я у старшому віці. 

Проблема безпліддя

Консультація гінеколога-ендокринолога завжди корисна, якщо пара планує дитину, і просто необхідна, якщо з якихось причин жінка не може завагітніти. Якщо виключено безпліддя у її партнера, причина може бути й у захворюваннях, спричинених гормональним дисбалансом. Тому пацієнтка проходить комплексну діагностику саме у лікаря гінеколога-ендокринолога, особливо якщо вона має зовнішні ознаки, що викликають підозру на гормональний збій (гірсутизм, ожиріння тощо).

У жіночій консультації гінеколог-ендокринолог веде вагітність і стежить навіть за гормональним статусом пацієнтки.

Лікарі гінекологи-ендокринологи у Києві на Лівому березі

На сторінку лікарів Дивитись все
Прокрутити вліво
Прокрутити вправо

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Захворювання, які лікує гінеколог-ендокринолог

До компетенції лікаря гінеколога-ендокринолога входять такі захворювання:

Підготовка до прийому гінеколога-ендокринолога

Протягом двох днів перед прийомом гінеколога-ендокринолога бажано не використовувати мило або гель для інтимної гігієни. Свічки та спринцювання перед прийомом недопустимі. Небажані статеві контакти, навіть захищені презервативом, протягом двох діб перед консультацією гінеколога-ендокринолога. На огляд слід приходити не під час місячних (якщо, звичайно, ситуація не потребує термінового звернення – тоді пацієнтку приймуть у будь-якому стані).

Як відбувається консультація лікаря гінеколога-ендокринолога

Крім стандартного огляду пацієнтки в гінекологічному кріслі та взяття мазків, лікар також пальпує молочні залози, лімфатичні вузли біля них та біля щитовидної залози, а також проводить вимірювання зросту, ваги та об’єму талії, оцінює стан шкіри та волосся. Хороший гінеколог-ендокринолог зверне увагу і на сімейний анамнез, оскільки схильність до таких захворювань може бути спадковою. Крім цього, пацієнтку запитують про початок першої менструації, статевого життя, а також про кількість вагітностей, пологів та перенесені захворювання.

Крім цього, лікар разом із пацієнткою складає менструальний календар, незамінний для діагностики гормональних розладів, оскільки перший симптом майже всіх подібних захворювань – порушення менструального циклу.

Фотографії гінекологічного центра

Гинеколог-эндокринолог в Киеве
Гинеколог-эндокринолог в Киеве
Гинеколог-эндокринолог в Киеве

Діагностика та лікування жіночих гормональних захворювань

Гінеколог-ендокринолог у Києві може направити вас після консультації на такі лабораторні аналізи:

 • аналіз крові на прогестерон;
 • дослідження на тестостерон;
 • аналіз крові на естроген та пролактин;
 • дослідження крові на ХГЛ (для підтвердження вагітності);
 • аналізи на фолікулостимулюючі та лютеїнізуючі гормони.

Для діагностики гормональних розладів у жінок застосовується також гістероскопія та УЗД.

Переваги медичного центру "Омега-Київ"

Шукаєте, де приймає гінеколог-ендокринолог у Києві на Лівому березі? У клініці Омега-Київ на вул. Малишко приймає лікар вищої категорії, кандидат медичних наук та головний лікар нашого медичного центру Чужа Микола Миколайович. Понад 30 років практичного досвіду та постійне підвищення кваліфікації дозволяють знаходити індивідуальний підхід до кожної пацієнтки навіть у найскладніших випадках.

Записатися до гінеколога-ендокринолога ви можете онлайн або за вказаними на сайті телефонами.

Поширені питання

Що входить у первинний прийом гінеколога-ендокринолога?

Первинний прийом гінеколога-ендокринолога - це огляд на кріслі, взяття мазків і докладне опитування пацієнтки, а також оцінка стану молочних залоз та лімфатичних вузлів.

Які питання вирішує гінеколог-ендокринолог?

Лікар гінеколог-ендокринолог лікує жіночі захворювання, пов'язані з гормональними розладами.

Які гормони здати перед походом до гінеколога-ендокринолога?

Аналізи на гормони здаються тільки за направленням вашого лікаря. Перед первинною консультацією нічого не треба здавати.

Які питання ставить гінеколог-ендокринолог?

Лікар гінеколог-ендокринолог опитує пацієнтку щодо скарг, менструального циклу, статевого життя. Також він визначає індекс маси тіла та його відповідність нормі, оскільки надмірна чи недостатня вага та гормональні порушення можуть бути взаємозалежні.

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Чужа Микола Миколайович

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, головний лікар, кандидат медичних наук, PhD

Список літератури

 1. Foreword: Global Gynecology – Blumenthal, Paul D. MD, MPH, Clinical Obstetrics and Gynecology: September 2021-Volume 64-Issue 3-p 411-414.
 2. Pediatric and Adolescent Gynecology Advocacy – Paula J Adams Hillard, 2021 Aug;34(4):433-434.
 3. 8 Things to Look for When Searching for a Gynecologist.
 4. Foreword: Global Gynecology – Blumenthal, Paul D. MD, MPH, Clinical Obstetrics and Gynecology: September 2021-Volume 64-Issue 3-p 411-414.
 5. Pediatric and Adolescent Gynecology Advocacy – Paula J Adams Hillard, 2021 Aug;34(4):433-434.
 6. Современные лазерные технологии лечения доброкачественных заболеваний шейки матки в поликлинической практике – Рохлина, Елена Викторовна – Медицинские науки – ВАК 14.01.17 – 2011 год.
 7. Дисплазія шийки матки: сучасні можливості лікування – В.В. Подольський, професор, доктор медичних наук, 21.12.2019
 8. Дисплазія шийки матки: діагностика і лікування без поліпрагмазії – 22/02/2021, автор лікар-акушер-гінеколог Наталія ЛЕЛЮХ.
 9. Нові підходи у терапії передракових станів шийки матки – 01.04.2022, Підготувала Анна Сакалош, Тематичний номер «Акушерство, Гінекологія, Репродуктологія» № 5 (46) 2021 р

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати

На сторінку документів Дивитись все

Відгуки про нашу клініку

Залишити відгук
Ваше повідомлення надіслано!
При відправці повідомлення сталася помилка. Продублюйте його, будь ласка, на пошту адміністратора mc.omegakyiv@gmail.com
capcha
Для того, щоб Ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами