Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

УЗД для дітей від 1 року в Києві

Ціни на УЗД для дітей

Код Назва послуги Ціна
55 УЗД щитоподібної залози + доплер 400 грн.
52 УЗД черевної порожнини + доплер 550 грн.
118 УЗД органів позаочеревинного простору + доплер 400 грн.
51 УЗД нирок + доплер 420 грн.
49 УЗД сечового міхура 400 грн.
565 УЗД комплексне (печінка, гепатобіліарна система, підшлункова залоза, селезінка + органи сечовивідної системи)+ доплер 900 грн.
Показати весь список послуг

Що таке УЗД для дітей від 1 року?

Діагностика різних дитячих захворювань часто стає справжньою проблемою з точки зору батьків. Труднощі з медичним обстеженням виникають по причині того, що малюки часто не вміють самостійно визначати і правильно пояснювати причини свого неспокою, а більшість аналізів та діагностичних процедур доставляє дитині певний дискомфорт, що може негативно позначитися на достовірності їх результатів.

Безпека пацієнта понад усе!
Ознайомтеся з актуальними правилами відвідування клініки, у звʼязку з поширенням COVID-19, та з нашими рекомендаціями.
Пройдіть діагностику на COVID-19
Ми проводимо дослідження за допомогою плр-тесту, плр-тесту з виїздом та антиген-тесту. Також доступна послуга забору аналізів вдома. Додатково можна провести моніторинг здоров`я під час/після коронавірусу - тест на антитіла, кт легень при коронавірусі

Лікарі УЗД-діагностики

Діагностика різних дитячих захворювань часто стає справжньою проблемою з точки зору батьків. Труднощі з медичним обстеженням виникають по причині того, що малюки часто не вміють самостійно визначати і правильно пояснювати причини свого неспокою, а більшість аналізів та діагностичних процедур доставляє дитині певний дискомфорт, що може негативно позначитися на достовірності їх результатів. Таким чином, самим доступним та ефективним методом обстеження дітей від 1 року стає застосування УЗД дітей.

Основні переваги застосування методу ультразвукового дослідження для дітей

  • Повна безболісність процедури

Медичне обстеження з допомогою ультразвуку є неінвазивним методом, тобто не вимагає порушення природних бар'єрів організму (шкірних і слизових покривів). Крім того, проведення даного дослідження не вимагає істотних обмежень з боку рухової активності дитини, що робить процес її проходження максимально комфортним як для малюка, так і для його батьків

  • Високий рівень інформативності

 Застосування ультразвукового дослідження дозволяє детально оглянути і оцінити стан більшості внутрішніх органів маленької людини. Крім того, існує цілий ряд захворювань, виявлення яких на ранніх стадіях, доступно тільки шляхом їх візуалізації за допомогою УЗД.

  • Безпека

Ультразвукові хвилі, на відміну від рентгенівських променів, не надають  негативного впливу на організм людини, а також жодним чином не впливають на процес роботи внутрішніх органів і результати лабораторних аналізів.

 

  • Швидкість проведення процедури

 УЗД дітей для дослідження певних внутрішніх органів, як правило, не займає більше 15 хвилин, а в багатьох випадках триває всього 3-4 хвилини. Крім економії особистого часу батьків, така тривалість процедури зводить до мінімуму дискомфортні відчуття, які відчувають більшість малюків у віці від 1 до 5 років, перебуваючи в кабінеті лікаря. Крім того, більшість видів УЗД не вимагає якоїсь спеціальної попередньої підготовки.

  • Доступність

 У порівнянні з багатьма іншими методами, застосування технології ультразвуку широко поширене практично у всіх приватних та державних поліклініках. Залежно від місця проведення процедури спостерігаються істотні відмінності в технологічному поступу УЗД апаратів і рівні професійної кваліфікації лікарів, які проводять огляд та консультацію. Однак, навіть у найкращих приватних клініках Києва ціна на даний вид дослідження, як правило, відносно невисока.

Де в Києві зробити УЗД для дітей?

Клініка Омега Київ пропонує кращі ціни і умови проведення процедури УЗД для дітей. Передові сучасні технології, а також високий рівень кваліфікації наших лікарів і медичного персоналу, дозволяють нам найбільш ефективно і якісно проводити діагностику і лікування різних захворювань, а також забезпечувати максимальний комфорт для дитини під час перебування в нашій клініці.

Записатися до наших УЗ-фахівців можна за телефоном:

  • (044) 333-4-333 вул. М.Максимовича, 10.
УЗИ для детей от 1 года в Киеве
УЗИ для детей от 1 года в Киеве
УЗИ для детей от 1 года в Киеве
УЗИ для детей от 1 года в Киеве
УЗИ для детей от 1 года в Киеве

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати