1Вам потрібна допомога?
Записатись на огляд
Demo

Сучасний остеосинтез – малоінвазивні операції

Остеосинтез
Остеосинтез
Остеосинтез
Остеосинтез

Висококваліфіковані фахівці
уважний та чуйний медперсонал

Широкий спектр послуг
та комплексний підхід

Сучасне обладнання
та передові технології

Доступний рівень цін
Оптимальне співвідношення ціни послуг та їх якості

Що таке остеосинтез?

Остеосинтез - це операція, яка виконується виключно в операційній, при наявності медобладнання, стерильного інструментарію, і професійної операційної бригади з анестезіологічним забезпеченням.

Лікарі Оперативная ортопедія і травматологія

Быкова Елена Владимировна
Бикова
Олена Володимирівна
Медична сестра-анестезист
Воронов Александр Александрович
Воронов
Олександр Олександрович
ЛІКАР-АНЕСТЕЗІОЛОГ ДИТЯЧИЙ ПЕРШОЇ КАТЕГОРІЇ, ЛІКАР-АНЕСТЕЗІОЛОГ
Горобец Роман Николаевич
Горобець
Роман Миколайович
ЛІКАР-ОРТОПЕД ТРАВМАТОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
Примак Ирина Анатольевна
Примак
Ірина Анатоліївна
Старша медична сестра
Козак Наталья Александровна
Козак
Наталія Олександрівна
Медична сестра
Квитка Олеся Николаевна
Квітка
Олеся Миколаївна
Медична сестра
Глушак Римма Андреевна
Глушак
Рімма Андріївна
Медична сестра
Тарасова Мария Анатольевна
Тарасова
Марія Анатоліївна
Медична сестра-акушерка

Ціни на послуги

Код Назва послуги Ціна Де роблять
2011
Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд)

Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд)

400 грн.
ул. М. Максимовича 10
2012
Повторний прийом лікаря ортопеда-травматолога

Повторний прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд)

350 грн.
ул. М. Максимовича 10
2013
Прийом лікаря ортопеда-травматолога провідного спеціаліста

Прийом лікаря ортопеда-травматолога провідного спеціаліста (консультація, огляд)

400 грн.
ул. М. Максимовича 10
1720
Консультація хірурга

Консультація хірурга

450 грн.
ул. М. Максимовича 10
1805
Остеосинтез ключиці

Остеосинтез ключиці

У вартість оперативного втручання входить:консультація хірурга, оперативне втручання, медикаментозне забезпечення операції

7000 грн.
ул. М. Максимовича 10
Показати весь список послуг

Остеосинтез в перекладі з грецької - це з'єднання кісток. Завдання хірурга-травматолога: відновити анатомію кістки і зафіксувати уламки до зрощення. Часто, при травмуванні кісткової тканини пошкоджується не тільки кістка, а й м'які тканини, які її оточують і живлять судинами, тому дуже важливо відновити їх якомога швидше. Метою терапії зламаної кістки є її зрощення. Коли проводиться лікування переломів кісток, лікар враховує безліч факторів, які стосуються різновиду (закритий чи відкритий), типу (багатоуламковий, гвинтоподібний, компресійний), місця, де локалізован (великогомілковий, стегновий, плечовий або інший сегмент) перелом, а також враховується час, який пройшов з моменту отримання травми. Остеосинтез виконує досвідчений лікар-ортопед-травматолог.

Остеосинтез - це операція, яка виконується виключно в операційній, при наявності медобладнання, стерильного інструментарію, і професійної операційної бригади з анестезіологічним забезпеченням.

Практикується 2 види лікування переломів - оперативний і консервативний. Остеосинтез відноситься до оперативного. Суть операції полягає в створенні умов для відновлення цілісності кістки і тканин, а також відновлення працездатності органу (гомілки, стегна, передпліччя, надколінка або іншої анатомічної області). Консервативна методика - лікування без операції, лікар закрито вправляє кістковий уламок і знерухомлює кістку за допомогою пов'язок.

Остеосинтез і його види

Виконуючи остеосинтез великогомілкової кістки, променевої кістки, шийки стегна, стегнової кістки, плечової кістки або іншої області застосовують різні фіксатори. Одні ставлять на поверхню кістки, інші у внутрішню частину, треті фіксують комбіновано - ця процедура називається занурений остеосинтез. Внутрішня фіксація характеризується тим, що імпланти залишаються всередині організму.

Занурений остеосинтез або фіксація всередині виконується:

  • пластиною;
  • штифтом (стрижнем);
  • гвинтом;
  • спицею і ін.

Залежно від місця, де розташований імплант, занурений остеосинтез можна розділити на накістковий - на кістці - пластиною, або внутрішньокістковий, інтрамедулярний - штифтом, цвяхами. Може також застосовуватися стрижень. Залежно від доступу до місця перелому, в ході оперативного втручання остеосинтез буває закритого типу, позавогнищевий і відкритого типу.

В наші дні практикують малоінвазивний вид лікування - це коли установка фіксатора відбувається з міні-розрізу або проколів шкірних покривів. Фіксація, може бути і зовнішньої, виконується із застосуванням апаратів зовнішньої фіксації. За кількістю остеосинтез може бути первинний або повторний, називається ця процедура реостеосінтез.

Сучасний остеосинтез – малоінвазивні операції - фотографії

omega
omega
omega
omega
omega

Стабільність при остеосинтезі

Стабільність фіксації пластиною або іншим фіксатором, може бути відносною або абсолютною. Тільки досвідчений лікар може точно зрозуміти, коли потрібно і як правильно застосовувати ту чи іншу схему фіксації. Абсолютна стабільність передбачає цілковиту відсутність рухів між кісткових уламків в області перелому. У таких випадках кістка зростається, а периостальна кісткова мозоль мінімальна.

Відносна стабільність досягається шляхом застосування різних кісткових фіксаторів (стрижнем, пластиною і ін.), Причому в зоні перелому допустимі слабкі мікрорухи, які не призводять до утворення болю, не перешкоджають, а стимулюють зрощення, кісток. Зсув виключається, але утворюється кістковий мозоль.

Коли буде проведено видалення металу після операції, вирішує лікуючий лікар. Видалення пластини після остеосинтезу повинні проводити бажано ті ж лікарі, які їх імплантували. Крім якісної терапії дуже важливо правильно встановити діагноз. Від вірного діагностування залежить і подальша терапія пацієнта, отже, і його якість життя. Тому таких пацієнтів в ідеалі повинен обстежити грамотний травматолог.

 

Для діагностування переломів кісток застосовуються способи клінічного та інструментального обстеження. Тільки після проведення клінічного огляду, рентгенографії, КТ, МРТ діагностики можливі постановка вірного діагнозу і призначення ефективного лікування. Операційна медичного центру «Омега-Київ» обладнана найкращим ендоскопічним обладнанням та рентгенівським 3D навігатором, який дозволяє виконувати остеосинтез малоінвазивно, без шрамів і крововтрати. Сучасні технології, накопичені світовим досвідом на сьогоднішній день допомагають пацієнтам з неймовірно складними переломами. Лікарі ставлять на ноги навіть, здавалося б, безнадійних хворих.

Корисна інформація

Цели, методика проведения и противопоказания лапароскопии

Цілі, методика проведення і протипоказання лапароскопії

Современный метод хирургии как альтернатива полосной операции

Сучасний метод хірургії як альтернатива порожнинної операції

Отличия гистероскопии от лапароскопии

Відмінності гистероскопії від лапароскопії

Оперативное вмешательство инновационными методами

Оперативне втручання інноваційними методами

Оперативное удаление грыжи паховой области

Оперативне видалення грижі пахової області

Миома матки: послеоперационный период и реабилитация

Міома матки: післяопераційний період і реабілітація

Лапароскопическое лечение аппендицита

Лапароскопічне лікування апендициту

Как делают гистероскопию матки

Як роблять гістероскопію матки