Замовити аналізи на COVID-19 в Омега-Київ

онлайн-запис в МЦ Омега-Київ1Вам потрібна допомога?
Записатись на огляд
Demo

Ендопротезування кульшового суглоба, артропластика

Що таке ендопротезування?

Ендопротезуванням називається оперативне втручання по заміні пошкодженого суглоба штучним. Імпланти мають анатомічну форму, тому дають можливість замінити обсяг рухів і в рази покращують якість життя людини, яка страждає на артроз.

Лікарі Оперативная ортопедія і травматологія

Смирнова Елена Валентиновна

Смирнова
Олена Валентинівна

Лікар-анестезіолог вищої категорії

Воронов Александр Александрович

Воронов
Олександр Олександрович

Лікар-анестезіолог дитячий першої категорії, лікар-анестезіолог

Демьянчук Юлия Андреевна

Дем'янчук
Юлія Андріївна

Операційна медична сестра

Виноградова Наталья Викторовна

Виноградова
Наталія Вікторівна

Медична сестра-анестезист

Примак Ирина Анатольевна

Примак
Ірина Анатоліївна

Старша медична сестра

Лікарі Оперативная ортопедия и травматология

Ціни на послуги

КодНазва послугиЦінаДе роблять

!

Запис на прийом до ортопеда-травматолога тимчасово призупинено

!

Ендопротезуванням називається оперативне втручання по заміні пошкодженого суглоба штучним. Імпланти мають анатомічну форму, тому дають можливість замінити обсяг рухів і в рази покращують якість життя людини, яка страждає на артроз. У ряді випадків, в зв'язку зі стійким больовим синдромом, така операція - це єдиний спосіб допомогти пацієнтові.

Ендопротезування кульшового суглоба при коксартрозі проводиться, коли діагностовано цілковите руйнування хряща. Кульшовий суглоб схожий на круглу опору. Увігнута частина його розташована знизу тазової області, а опукла відноситься до стегна.

Завдяки суглобу людина здатна виконувати:

  • Згинання.
  • Розгинання.
  • Зовнішню ротацію.
  • Внутрішню ротацію.
  • Відведення кінцівки.
  • Приведення.

Суглоб розрахований витримувати дуже великі навантаження при ходьбі, бігу, стрибках. Але, коли він зруйнований, то єдиний вихід відновити функцію - ендопротезування кульшового суглоба.

Заміна суглоба успішно проводиться в Києві. Клініка "Омега-Київ" пропонує прийнятну вартість на хірургічне лікування, ціна доступна. У медичному центрі працюють виключно професіонали, які піклуються про здоров'я кожного пацієнта.

 

Які бувають види ендопротезів?

Імплантат зовні схожий з цим суглобом. Він створений для виконання тих самих функцій і витримує сильні навантаження. Ендопротезування кульшового суглоба сьогодні затребуване і розвинене, лікарі використовують понад 60 моделей імплантів. Ендопротезування кульшового суглоба проводиться з індивідуальним підбором ендопротеза. По виду ендопротези можуть бути однополюсними і двополюсними. При однополюсному ендопротезуванні замінюють лише ніжку і голівку стегна, западина залишається своя. Цей вид артропластики є найбезпечнішим, оскільки зменшується крововтрата і скорочується час операції.

За способом фіксації імплантати діляться на:

  1. Імплант з механічною фіксацією (ендопротез кріпиться завдяки тому, що кістка вростає в його поверхню). Ендопротезування кульшового суглоба з цим видом протеза, найбільш затребуване.
  2. Ендопротез із цементною фіксацією (імплант кріпиться за допомогою медичного кісткового цементу).

До матеріалів, з яких виробляють протези, пред'являються особливі вимоги. Це пов'язано зі специфікою їх використання. У людському суглобі тертя відбувається між суглобовими хрящами. У імплантаті стегнового суглоба 2 поверхні, що труться можуть створюватися з металу, міцних полімерів, кераміки. Матеріали можуть комбінуватися.

Сьогодні найбільш поширений варіант - «метал + пластик». Ця пара тертя вважається довговічною. Висока надійність суміщається з мінімальним зносом. Ендопротезування кульшового суглоба з механічною фіксацією коштує трохи дорожче, але ціна в медичному центрі "Омега-Київ" прийнятна. Якщо вас цікавить артропластика, тобто заміна тазостегнового суглоба, ціна і додаткова інформація вказані на сайті.

Эндопротезирование тазобедренного сустава, артропластика
Эндопротезирование тазобедренного сустава, артропластика
Эндопротезирование тазобедренного сустава, артропластика
Эндопротезирование тазобедренного сустава, артропластика
Эндопротезирование тазобедренного сустава, артропластика

Ендопротезування кульшового суглоба - оптимальна ціна

В процесі проведення консультації лікар розуміє ступінь пошкодження суглоба. Також лікар визначає показання та протипоказання. Потім підбирає модель ендопротеза. Пацієнта в обов'язковому порядку попереджають про можливі ускладнення. Коли планується операція з артропластики, проводять обстеження та лікування супутніх захворювань. Ендопротезування кульшового суглоба починається з підготовки до оперативного втручання. Ендопротезування кульшового суглоба - одна з найскладніших операцій в ортопедії, і вимагає високопрофесійного підходу, досвіду медиків. Зазвичай така процедура триває близько 1-2х годин. Коли виконується заміна суглоба, весь період задіяна операційна бригада з 6 чоловік. Після операції обов'язково призначають антибактеріальні препарати, знеболюючі засоби. Якщо необхідно, заповнюють ОЦК і проводять підтримуючу терапію.

 

Реабілітаційний період після ендопротезування

На наступний день після операції пацієнт починає сідати і приступати на ногу. Ендопротезування кульшового суглоба проводять через доступ з розтином фасцій і зв'язок, які в кінці операції зшивають. В післяопераційному періоді ці тканини зростаються близько 3-4 тижнів, тому важливо не перенавантажувати оперовану кінцівку. При всіх видах ендопротезування кульшового суглоба важливо уникати глибокого згинання стегна (більше 90 градусів), і надмірної зовнішньої ротації, особливо в зігнутому стані. Для кожного пацієнта наші ортопеди-травматологи індивідуально розробляють комплекс вправ і реабілітацію.

Через 2 місяці після того, як провели ендопротезування кульшового суглоба, пацієнти можуть повноцінно жити і навіть займатися спортом. Протез з часом може зноситися. Такі фактори як ожиріння або зайва рухливість в значній мірі впливають на знос штучного суглоба.

Якщо пацієнт точно дотримується всіх рекомендацій лікаря, то протез нормально служить понад 20 років. Якщо протез зносився, то рекомендується проведення повторного ендопротезування - ревізійне ендопротезування. Ціна операції по ревізійному ендопротезуванню тазостегнового суглоба нижче, так як замінюють окремо тільки пошкоджені компоненти. У роботі використовуються тільки сертифіковані надійні імпланти, які пройшли перевірку і точно безпечні для людини. Лікарі працюють на сучасному обладнанні, застосовуючи високоефективні інструменти і медикаменти. Лікування в нашому центрі - це успішний результат і надія на повноцінне життя.

Корисна інформація

Цели, методика проведения и противопоказания лапароскопии

Цілі, методика проведення і протипоказання лапароскопії

Современный метод хирургии как альтернатива полосной операции

Сучасний метод хірургії як альтернатива порожнинної операції

Отличия гистероскопии от лапароскопии

Відмінності гистероскопії від лапароскопії

Оперативное вмешательство инновационными методами

Оперативне втручання інноваційними методами

Оперативное удаление грыжи паховой области

Оперативне видалення грижі пахової області

Миома матки: послеоперационный период и реабилитация

Міома матки: післяопераційний період і реабілітація

Лапароскопическое лечение аппендицита

Лапароскопічне лікування апендициту

Как делают гистероскопию матки?

Як роблять гістероскопію матки?

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю