1Вам потрібна допомога?
Записатись на огляд
Demo

Ендометріоз

Удаление полипа матки
Удаление полипа матки
Удаление полипа матки
Удаление полипа матки

Висококваліфіковані фахівці
уважний та чуйний медперсонал

Широкий спектр послуг
та комплексний підхід

Сучасне обладнання
та передові технології

Доступний рівень цін
Оптимальне співвідношення ціни послуг та їх якості

Що таке ендометріоз?

Серед ряду медичних термінів часто зустрічається поняття ендометріоз. Під цим словом розуміють захворювання, в результаті якого клітинні тканини ендометрію, що вистилають поверхні всередині матки, починають формуватися зовні.

Лікарі Оперативна гінекологія

Быкова Елена Владимировна
Бикова
Олена Володимирівна
Медична сестра-анестезист
Воронов Александр Александрович
Воронов
Олександр Олександрович
ЛІКАР-АНЕСТЕЗІОЛОГ ДИТЯЧИЙ ПЕРШОЇ КАТЕГОРІЇ, ЛІКАР-АНЕСТЕЗІОЛОГ
Пономаренко Александра Васильевна
Пономаренко
Олександра Василівна
Лікар акушер-гінеколог
Стрижаков Станислав Александрович
Стрижаков
Станіслав Олександрович
Завідуючий відділенням оперативних втручань, лікар акушер-гінеколог вищої категорії, лікар УЗД, лікар онкогінеколог
Примак Ирина Анатольевна
Примак
Ірина Анатоліївна
Старша медична сестра
Козак Наталья Александровна
Козак
Наталія Олександрівна
Медична сестра
Квитка Олеся Николаевна
Квітка
Олеся Миколаївна
Медична сестра
Глушак Римма Андреевна
Глушак
Рімма Андріївна
Медична сестра
Тарасова Мария Анатольевна
Тарасова
Марія Анатоліївна
Медична сестра-акушерка

Ціни на послуги

Код Назва послуги Ціна Де роблять
1540
Консультація акушера-гінеколога, що оперує

Консультація акушера-гінеколога, що оперує

800 грн.
ул. М. Максимовича 10
346
Поліпектомія радіохвильовим методом

Поліпектомія радіохвильовим методом

1900 грн.
ул. Владимирская 81-А
ул. М. Максимовича 10
ул. А. Малышко 39
1552
Лапароскопія ІІ категорії складності

Лапароскопія ІІ категорії складності

У вартість оперативного втручання входить: консультація хірурга, оперативне втручання, медикаментозне забезпечення операції, гістологічне дослідження, УЗД органів малого тазу в післяопераційному періоді. 

10500 грн.
ул. М. Максимовича 10
1553
Лапароскопія ІІІ категорії складності

Лапароскопія ІІІ категорії складності

У вартість оперативного втручання входить: консультація хірурга, оперативне втручання, медикаментозне забезпечення операції, гістологічне дослідження, УЗД органів малого тазу в післяопераційному періоді. 

13000 грн.
ул. М. Максимовича 10
1566
Вагінальна екстирпація матки з лапароскопічною асистенцією розмірами до 10 тижнів

Вагінальна екстирпація матки з лапароскопічною асистенцією розмірами до 10 тижнів

У вартість оперативного втручання входить: консультація хірурга, оперативне втручання, медикаментозне забезпечення операції, гістологічне дослідження, УЗД органів малого тазу в післяопераційному періоді. 

Окремо сплачується: анестезія,консультація анестезіолога, перебування в стаціонарі, передопераційний пакет.

11500 грн.
ул. М. Максимовича 10
Показати весь список послуг

Серед ряду медичних термінів часто зустрічається поняття ендометріоз. Під цим словом розуміють захворювання, в результаті якого клітинні тканини ендометрію, що вистилають поверхні всередині матки, починають формуватися зовні. Це досить часто зустрічається у жінок різних вікових груп, при цьому патологія не відноситься до ракових пухлин і не є злоякісною. Основними симптомами даної хвороби є болі в матці і безпліддя.

Згідно за статистикою Всесвітньої Організації Охорони здоров'я, близько 7-10% усіх жінок хворіють на це захворювання, а у половини безплідних дівчат воно є основною причиною неможливості зачаття.

Сучасні методи лікування умовно можна розділити на медикаментозні варіанти лікування і проведення оперативного втручання. Причому в ряді випадків відбувається їх поєднання. Варто відзначити, що ціна на подібні операції, в тому числі і на видалення поліпу матки невисока, адже наука просунулася далеко вперед.

Діагностика

Основними симптомами вважаються гострий біль в тазовій області, під час статевих контактів, при менструальних виділеннях, безплідність. Варто відзначити, що досить часто хвороба протікає без симптомів і жінки не підозрюють про її наявність.

Жінки в репродуктивному віці частіше за інших страждають на цю недугу. Досить часто цю хворобу діагностують після обстеження на причини безпліддя. Основним способом виявлення недуги є транс-вагінальне ультразвукове обстеження, в ході якого виявляється ендометріальна кіста яєчника, ендометріози.

У нашій клініці в Києві проводиться видалення поліпу ендометрію за новітніми методиками.

Остаточний діагноз можна поставити тільки після оперативного втручання і гістологічного обстеженнями вогнища. У випадках, коли гістологічне обстеження не проводиться, достатньо висока ймовірність помилки і постановки помилкового діагнозу, який може становити близько 60%. Найчастіше помилка має місце у жінок, хворих на ендометріоз легкої форми. Поставити діагноз і визначити ступінь захворювання можна за допомогою діагностичної лапароскопії. При постановці діагнозу використовуються таблиці, рекомендовані Американським товариством репродуктивної медицини. Відповідно до їхніх відомостей і на підставі лапароскопічних обстежень можна максимально точно класифікувати ступінь захворювання. Відповідно до даної таблиці можна виділити наступні ступені захворювання:

  • Мінімальний ендометріоз - стадія I.
  • Легка форма - II стадія.
  • Помірна - стадія III.
  • Важка - стадія IV.

Поява новоутворень, які походять від вогнища ендометріозу, умовно діляться на яєчникові та позаяєчникові. Причому перші типи пухлин найпоширеніші і зустрічаються у ¾ всіх хворих жінок. Пухлина в цьому випадку не буде виступати за яєчник. Далі йдуть ректовагінальні локалізації пухлин. Після них йдуть утворення в матці, маткових трубах, кишківнику (пряма кишка) та в сечовому міхурі. Можливо буде рекомендовано видалення поліпа ендометрію в матці (ціну уточнюйте при консультації).

Найбільш ймовірною є виникнення ряду супутніх хвороб, серед яких маткова міома. Також частим є збіг ендометріозу з аденоміозом на ряді органів сечостатевої системи жінки. Дані супутні хвороби спостерігаються в середньому у 30% пацієнток. Можливе виникнення відхилень ендометрію (нарости поліпів в порожнинах матки і т.д.). Наведені захворювання також виявляються приблизно у 30-35% пацієнток. Наша клініка в Києві проводить видалення поліпів матки лапароскопічним методом.

У процесі досліджень вченими була виявлена ​​залежність частоти початку гіперпластичного процесу яєчника і виникнення вогнищ в маткових стінках. Тому рекомендується до початку прийому гормональних препаратів, виконати діагностичні обстеження, зокрема виконується лапароскопія, біопсія і в разі виявлення гіперплазії або злоякісних пухлин, лікар проводить корекцію лікування. Можливо буде потрібно видалення поліпу ендометрію (ціна на послугу не висока).

Ендометріоз - фотографії

omega
omega
omega
omega
omega

Чому виникає хвороба

На жаль, сучасна медицина поки не може відповісти на дане питання, однак згідно  останніх досліджень було висунуто кілька варіантів причин виникнення захворювання:

По першому припущенню - виникнення вогнищ ендометріозу - результат ретроградного відтоку менструальних тканин, целомічних метаплазій, а також переміщення фрагмента даної тканини по лімфатичних каналах у жінок, які мають імунологічні або генетичні схильності.

Згідно з іншою теорією - етіологія містить безліч факторів, включаючи погану екологію та інші негативні впливи на організм.

Скільки коштує видалення поліпа?

Ціна видалення поліпа матки залежить від обраної методики. У нашому медичному центрі оперують лікарі-гінекологи, здійснюючи видалення поліпа у матці за допомогою гістероскопії. Це сучасний малоінвазивний метод, що дозволяє проводити діагностику порожнини матки та при необхідності - оперативні втручання. Видалення поліпів проводиться без розрізу тканин через відкриту шийку матки. Після визначення точної локалізації поліпа ендометрія, його зрізають за допомогою гистероскопа. Тривалість процедури - 20 хвилин, вартість від 4500 грн. У ціну операції не включені здача аналізів, анестезію та перебування на стаціонарі.

 

Чому слід звертатися до клініки?

Основним та найефективнішим способом лікування є оперативне втручання. Проводиться видалення поліпа матки і видалення поліпа ендометрію. Інші варіанти не призводять до усунення причин, а тільки знижують симптоматику (лікування гормонами і т.д.).

Медичний центр «Омега-Київ» виконує видалення поліпу ендометрію в матці сучасними технічними засобами, причому вартість операції «помірна» для різних верств населення.

Після того, як основна причина ендометріозу була усунута призначається лікування для боротьби з його наслідками. Ціна такого лікування має широкий діапазон, оскільки немає прив'язки до жодного конкретного препарату.

Щоб дізнатися вартість та отримати детальну інформацію про хворобу дзвоніть до контакт-центру (044) 333 4 333 або 0 800 75 33 57 (безкоштовно з мобільного). Також записатися на будь-яку процедуру можна через форму "запису на сайті" або зручний месенджер.

Корисна інформація

Цели, методика проведения и противопоказания лапароскопии

Цілі, методика проведення і протипоказання лапароскопії

Современный метод хирургии как альтернатива полосной операции

Сучасний метод хірургії як альтернатива порожнинної операції

Отличия гистероскопии от лапароскопии

Відмінності гистероскопії від лапароскопії

Оперативное вмешательство инновационными методами

Оперативне втручання інноваційними методами

Оперативное удаление грыжи паховой области

Оперативне видалення грижі пахової області

Миома матки: послеоперационный период и реабилитация

Міома матки: післяопераційний період і реабілітація

Лапароскопическое лечение аппендицита

Лапароскопічне лікування апендициту

Как делают гистероскопию матки

Як роблять гістероскопію матки