онлайн-запис в МЦ Омега-Київ1Вам потрібна допомога?
запис на прийом через Telegram запис на прийом через WhatsApp запис на прийом через Facebook Messenger
Записатись на огляд
Demo
Сдача анализа мочи при беременности

Здача аналізу сечі при вагітності

Лабораторний довідник

Правильно проведена підготовка до вагітності - запорука успіху під час пологів. Необхідно здавати аналізи, дотримуватися дієти і часто зустрічатися з лікарем клініки, який буде стежити за здоров'ям матері і станом плоду.

В клініку рекомендується прийти відразу ж після того, як жінка виявить вагітність. Швидше за все, за здоров'ям клієнта не будуть так ретельно спостерігати, як це робиться в Київській клініці. Постійне спостереження дозволить вчасно спрогнозувати можливі ускладнення, які можуть виникнути під час вагітності та пологів.

Консультування

Фахівці рекомендують відвідати клініку до перших 12 тижнів вагітності. Найперша явка - знайомство з лікарем, який поставить питання щодо спадковості, придбаних хвороб і хронічних захворювань. Також будуть проведені загальні аналізи, в результаті чого фахівець зможе зрозуміти, які ускладнення (в разі виявлення проблем) можуть проявитися в процесі вагітності і безпосередньо самих пологів.

Особливості

Навіть в здоровому організмі часом виявляються певні захворювання. Якщо приймається рішення здати аналізи в Києві, то це вірне рішення на шляху до безпеки як матері, так і її дитини. Саме під час вагітності захворювання або діагностуються, або проявляються. Також загострюється ряд хронічних хвороб. До них в основному відносять захворювання нирок. Аналіз сечі необхідний для того, щоб до дрібниць відстежити найменші зміни в організмі майбутньої мами. Аналіз сечі дозволяє визначити:

  • наявність інфекції і білка;
  • присутність «тимчасових явищ» (залежить від дієти і т.д.);
  • визначення можливої ​​появи цукрового діабету.

Погано працюючи нирки часто є провісниками серйозних ускладнень. Гестоз і інші проблеми можуть взятися практично з нізвідки. Часто стикаються з такими неприємностями мами, які безвідповідально поставилися до аналізу сечі, вважаючи себе цілком здоровими.

Томографія

Крім аналізу сечі, фахівець проведе МРТ. Це магнітно - резонансна томографія, завдяки якій можна ідеально досліджувати внутрішні органи з тканинами. Складена картинка дасть зрозуміти, як протікає процес вагітності, чи є ускладнення і на який результат можна орієнтуватися надалі. Слід зазначити, що томографія проводиться без будь - якого ризику нанесення шкоди плоду або матері. Перед цим лікар оглядає пацієнтку, проводить консультації і приймає відповідне рішення про проведення томографії.

Вірне рішення

Якщо проведення аналізу крові - невід'ємна процедура в разі вагітності, то аналіз сечі вже точно є не менш значущим заходом. Всі дії необхідно проводити якомога частіше, особливо при переході до наступного тижня вагітності. У підсумку майбутня мама максимально позбавиться від переживань за плід і стан свого здоров'я, а лікар зможе допомогти навіть при ускладненнях. В цілому, клініка пропонує провести ряд наступних дій:

 Успішне співробітництво

Звертаючись до клініки, можна гідно оцінити безпечну, ефективну і швидку діагностику стану здоров'я вагітної. У лабораторії завжди є техніка нового покоління, яка дозволяє скласти точний висновок після отримання аналізів. Фахівці завжди з розумінням ставляться до клієнтів, індивідуально розглядають їх проблеми з проханнями. В результаті обстеження проводиться на вищому рівні, з попередженням будь-яких неприємних відчуттів, захворювань і ускладнень в цілому.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю