Demo
Как избавиться от герпеса и от самых распространенных мужских и женских заболеваний?

Як позбутися герпесу та найбільш поширених чоловічих та жіночих захворювань?

Клінічний довідник

Якщо ви хочете стежити за станом свого здоров'я, а також швидко та ефективно позбутися будь-якого захворювання, тоді вам потрібно обов'язково звернутися до клініки "Омега-Київ". Тут працюють досвідчені фахівці, які за допомогою різних лабораторних досліджень можуть встановити правильний діагноз. Крім того, ця клініка має МРТ. Цей апарат здатний докладно вивчити як внутрішні органи пацієнта, а й його тканини. Великою перевагою клініки "Омега-Київ" є те, що тут також можна зробити комп'ютерну томографію (КТ). Даний метод сучасної діагностики є одним із найбільш ефективних та точних. Понад те, ціни на комп'ютерну томографію у клініці досить прийнятні.

Як вилікувати герпес?

На сьогоднішній день багато пацієнтів скаржаться на виникнення такого інфекційного захворювання, як герпес. Ця недуга, як правило, з'являється на губах, носі, геніталіях, повіках та інших ділянках. Цей вірус має здатність уражати нервову систему, слизові оболонки, шкіру і навіть внутрішні органи. Він, як правило, передається через іграшки, посуд, постільну білизну тощо. Що ж до генітального герпесу, їм можуть заразитися люди під час статевого контакту. Для того, щоб усунути цю недугу, а також встановити причину її появи, потрібно звернутися до клініки "Омега-Київ". Лікування герпесу тут проводиться на найвищому рівні.

Перед тим, як призначити прийом препаратів, лікар звертає увагу на такі фактори:

  • локалізацію поразок;
  • тяжкість інфекційного процесу;
  • стан імунітету пацієнта;

Для запобігання появі цього захворювання слід обмежити тісні контакти з інфікованими людьми, а також користуватися презервативами під час статевого акту.

Найпоширеніші чоловічі та жіночі захворювання

Ще однією проблемою, з якою стикається багато жінок, є ерозія шийки матки. Ця недуга потребує термінового лікування. Величезним недоліком цього гінекологічного захворювання є те, що воно протікає без появи симптомів. Як правило, більшість жінок дізнаються про наявність цього дефекту під час огляду на кріслі.

Ерозія шийки матки виникає у таких випадках:

  • через надто ранній або пізній початок статевого життя;
  • внаслідок появи інфекцій або запальних процесів у сфері жіночих статевих органів;
  • через вплив травматичного характеру (наприклад, аборт, невдало проведені операції, пологи).

Одним із найпоширеніших захворювань у представників сильної статі вважається аденома простати. Ця недуга виникає через гормональні порушення. На його наявність дуже часто скаржаться чоловіки у віці. Більше того, стреси, спосіб життя, збільшення у вазі, екологія також можуть призвести до появи цієї хвороби. Лікування аденоми простати, залежно від ступеня складності та рівня занедбаності, проводиться медикаментозним чи хірургічним шляхом. Для того, щоб вчасно позбутися цієї недуги, слід звернутися до клініки "Омега-Київ".