онлайн-запис в МЦ Омега-Київ1Вам потрібна допомога?
запис на прийом через Telegram запис на прийом через WhatsApp запис на прийом через Facebook Messenger
Записатись на огляд
Demo
Как избавиться от герпеса и от самых распространенных мужских и женских заболеваний?

Як позбутися герпесу та найбільш поширених чоловічих та жіночих захворювань?

Клінічний довідник

Якщо ви слідкуєте за своїм здоров’ям, то знаєте - найшвидший шлях позбутися хвороби - звернутися за допомогою до кваліфікованого фахівця. Лікар призначить перелік лабораторних та діагностичних досліджень і лише після зможе поставити остаточний діагноз та вибрати план лікування. 

Як вилікувати герпес?

Нині багато пацієнтів скаржаться на появу герпесу. Зазвичай він з’являється на губах, носі, геніталіях, повіках та інших ділянках тіла. Цей вірус здатен уразити нервову систему, слизові оболонки, шкіру і навіть внутрішні органи. Герпес може передаватися через іграшки, посуд, постільну білизну та ін. Генітальний герпес передається під час статевого контакту. Щоб позбутися захворювання необхідно звернутися за допомогою до фахівця і встановити причину його появи. Лише після лікар визначить стадію перебігу і призначить лікування. При обстеженні лікар звертає увагу на: 

  • локалізацію уражень;
  • тяжкість інфекційного процесу;
  • стан імунної системи пацієнта;

Щоб попередити появу захворювання необхідно обмежити близькі стосунки з інфікованими людьми, а під час статевого акту використовувати презервативи. 

Найбільш поширені чоловічі та жіночі захворювання

Хвороба з якою найчастіше зіштовхуються представниці жіночої статі - ерозія шийки матки. Особливістю захворювання є безсимптомний перебіг. Симптоми пацієнтка відчуває вже на пізніх стадіях захворювання. Або ж дізнаються про хворобу під час планового огляду у гінеколога. Ерозія шийки матки виникає:

  • через занадто ранній чи пізній початок статевого життя
  • через появу інфекцій чи запальних процесів у ділянці жіночих статевих органів
  • через вплив травматичного характеру (аборти, невдалі операції, важкі пологи)

Одним з найбільш поширених захворювань серед представників чоловічої статі є аденома простати. Патологія виникає через гормональні порушення. Зазвичай скаржаться чоловіки старшого віку. Стрес, нездоровий спосіб життя, погана екологія, зайва вага також можуть спричинити появу захворювання. Лікування аденоми простати залежить від ступеня складності захворювання і проводиться медикаментозно або хірургічно. Щоб вчасно виявити захворювання і почати лікування необхідно звернутися до лікаря-уролога. 

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю

Зателефонувати Записатись Telegram WhatsApp Messenger
Чим можемо допомогти?