Аналізи на COVID-19 в Омега-Київ Замовити

Demo
Венерические инфекции объединяются в борьбе против иммунитета

Венеричні інфекції об'єднуються в боротьбі проти імунітету

Клінічний довідник

Гінекологи та урологи підтверджують той факт, що найчастіше один пацієнт є носієм відразу декількох венеричних хвороб. Якщо аналізи показують наявність інфекції, наприклад, виявлений трихомоніаз, то слід розширити дослідження і пошукати колонію хламідій, уреаплазм і мікоплазм. З яких причин пацієнт отримує кілька захворювань одночасно:

  • Зниження місцевого імунітету. Слизова оболонка має ефективною системою безпеки. Імунокомпетентні клітини виявляють і знищують патогенні мікроорганізми, контролюють чисельність умовно патогенної мікрофлори. При ГРВІ або будь-якому іншому захворюванні імунітет завантажений боротьбою з головною інфекцією. Цією ситуацією користуються менші за чисельністю хвороботворні мікроорганізми, які починають активно розмножуватися. У міру розвитку захворювання мікроорганізми проникають в поверхневі шари тканин, потім - в глибокі шари. При попаданні в кровоносну систему бактерії і віруси отримують можливість переміщення. Формуються нові вогнища запалення, наприклад, трихомонади вражають печінку.
  • Пошкодження слизової відкриває ворота для інвазії мікрофлори. Хвороботворні мікроорганізми руйнують клітини епітелію статевих органів. Наприклад, трихомонади - це рухливі найпростіші, які можуть переслідувати і пожирати еритроцити, без праці розправлятися з епітеліальними клітинами. Вуглеводи, отримані з клітин людини, служать харчуванням для багатьох бактерій і грибків. В результаті ЗПСШ на слизовій утворюються ерозії, болючі пошкоджені ділянки. Генітальний герпес, що вражає нервову систему, негайно проникає в доступні кровоносні судини. Лікування хламідіозу, герпесу і всіх, на перший погляд не небезпечних, венеричних захворювань потрібно проводити відразу ж, після першого загострення. Без лікування інфекція закріплює свої позиції в організмі, і пацієнт стає носієм ЗПСШ.
  • Руйнування слизової відбувається планомірно. Мікроорганізми паразитують на людях ось уже багато тисяч років. За цей час вони розробили схеми ослаблення імунітету. Серед патgогенной мікрофлори існує конкуренція, наприклад, трихомонади поглинають гонококи. Як тільки домінуючий вид мікроорганізмів прориває захист імунної системи, за ним відразу ж слідують всі інші жителі аногенітальний області.

Поширення інфекції призводить не тільки до миттєвим, але і до віддалених наслідків. Підтверджено зв'язок між раком шийки матки і вірусом папіломи, між хворобою Альцгеймера і вірусом герпесу I типу. Пацієнти, які не проходять лікування, стикаються з безпліддям, зі спайками органів малого таза, із запаленням сечового міхура і нирок. Для знищення хвороботворних організмів створені недорогі і ефективні препарати. Щоб отримати лікування жінки відвідують гінеколога, а чоловіки - уролога-андролога.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю