онлайн-запис в МЦ Омега-Київ1Вам потрібна допомога?
запис на прийом через Telegram запис на прийом через WhatsApp запис на прийом через Facebook Messenger
Записатись на огляд
Demo
Забота об интимном здоровье: когда и как часто нужно посещать гинеколога и уролога?

Турбота про інтимне здоров'я: коли і як часто потрібно відвідувати гінеколога і уролога?

Клінічний довідник

Повне інтимне здоров'я гарантується тільки при своєчасному відвідуванні фахівця і проведенні оглядів. Частота відвідувань для жінок до 30 і чоловіків до 40 становить 1 раз на рік. Для людей старшого віку рекомендується проводити огляди пару раз на рік. Прояв захворювань або ж схильність до певних хвороб вимагають більш частого відвідування клініки.

В яких випадках огляд у фахівця є обов'язковим?

Неприємні або хворобливі відчуття в області паху, поява свербежу, хворобливе або часте сечовипускання - все це повинно стати важливим сигналом і для чоловіків, і для жінок. Чекати того моменту, поки всі симптоми пройдуть вкрай небезпечно, адже в майбутньому подібні проблеми можуть привести до дуже тяжких наслідків і розвитку небезпечних захворювань.

В першу чергу пацієнт повинен звернутися до фахівця і описати всі наявні прояви хвороби. Далі необхідно здати аналізи, направлення для яких випише лікар. Як тільки дослідження будуть проведені, фахівець зможе визначити наявність захворювання і вибрати найбільш дієвий метод лікування.

Інтимні проблеми жінок: поширені хвороби

При зверненні до гінеколога варто точно описати з'явилися симптоми. У більшості типів захворювань вони схожі. Тому потрібно в разі потреби згадати і про погане самопочуття, і про підвищення температури, і про появу нудоти. Чим точніше і повніше буде опис, тим простіше фахівця визначити вид захворювання.

Він може належати до одного з наступних типів:

  • інфекційне захворювання;
  • міома матки;
  • ерозія шийки матки;
  • ендометріоз;
  • ендометрит.

Окрему увагу слід приділяти стану молодої мами протягом декількох місяців поле пологів. Оскільки саме в цей період її організм найбільше схильний до серйозних захворювань. Висококваліфіковані фахівці зможуть на належному рівні простежити за здоров'ям породіллі.

Візит до уролога: наскільки важливо своєчасне відвідування фахівця?

Інтимні проблеми у чоловіків зазвичай пов'язані з дуже серйозними порушеннями в організмі. Симптоми на ранніх стадіях можуть практично і навіть повністю не проявлятися, але з часом виллються в небезпечну проблему. Важливо пам'ятати, що лікування чоловічого безпліддя, якого не можна відкладати, може бути наслідком раніше отриманої травми або ж бути наслідком відразу декількох факторів:

  • Стресів.
  • Запальних і інфекційних захворювань.
  • Активного вживання психоактивних речовин.
  • Імунологічних або сексуальних порушень.

Після проведення дослідження лікар встановить точну причину і зможе підібрати ефективний курс лікування. Важливо вчасно звернутися до фахівця, інакше не виявлена ​​на ранній стадії хвороба може призвести до повної дисфункції статевої системи.

Професійні урологи і гінекологи зможуть вирішити проблему, тільки в тому випадку, якщо сам пацієнт готовий до прийняття важливих заходів. Відвідування фахівця і проведення огляду - перший крок, який дозволяє не тільки позбутися від інтимних проблем, захиститися від хвороб, але і повністю повернути собі здоров'я.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю