онлайн-запис в МЦ Омега-Київ1Вам потрібна допомога?
запис на прийом через Telegram запис на прийом через WhatsApp запис на прийом через Facebook Messenger
Записатись на огляд
Demo
Терапия инфекций мочеполовой системы

Терапія інфекцій сечостатевої системи

Клінічний довідник

Лікування герпесу або іншої інфекції обов'язково провести якомога раніше. Терапія герпесу виконується з урахуванням локалізації висипу і особливостей протікання інфекційного процесу.

Переслідувані цілі такі:

  • Зменшення тривалості загострення.
  • Зниження симптоматики.
  • Зменшення кількості рецидивів.
  • Захист плода при вагітності.
  • Профілактика ускладнень після народження дитини (у новонародженого).

Лікування проводиться препаратами широкого спектру дії і вузькоспеціалізованими медикаментозними засобами, які спрямовані на реалізацію якоїсь однієї мети. Зазвичай застосовуються противірусні медикаменти, іммуностіммулятори, методи народної медицини. Найпоширенішим препаратом є ацикловір, але будь-який спосіб терапії герпесу слід застосовувати тільки після відвідин лікаря, який проведе якісну діагностику і призначить необхідне лікування. Самостійно підібрані методики, можуть призвести до тяжких наслідків. Так як герпес повністю не лікується, важливо досягти тривалої ремісії.

Хламідіоз - ефективна медикаментозна терапія

Лікування хламідіозу проводиться за допомогою медикаментозних препаратів. Лікарі б'ють на сполох, тому що сьогодні нерідко після терапії антимікробними препаратами через деякий час знову відбувається маніфестірованіе цієї підступної патології. Тому часто захворювання переходить в хронічну форму. При активному запаленні, необхідний цілий комплекс лікарських препаратів для повного курсу терапії хламідіозу.

Медикаменти, які застосовуються в схемах, підбираються лікарем з урахуванням:

  • індивідуальних особливостей організму пацієнта;
  • клінічної симптоматики;
  • тяжкості запалення;
  • результатів аналізів.

Лікар обов'язково призначає імунограму, печінкову пробу, загальний аналіз крові, посів сечі, ПЛР, ІФА та інші лабораторні дослідження. Антибактеріальні медикаменти - це основа в схемі терапії хламідіозу. І звичайно, при хронічній формі, лікування медикаментами полягає в використанні комбінації з 2 антимікробних засобів. Тривалість курсу, індивідуальне дозування визначається лікарем в залежності від виду патології, динаміки запалення. При виборі антибактеріального засобу, незамінними є дані з лабораторії з визначення чутливості патогенного мікроорганізму до конкретного антибіотика. Тому важливо провести антибіотикограму.

Статеві інфекції і чоловіче безпліддя

Лікування чоловічого безпліддя повинен проводити лікар. Це актуальна в наші дні проблема і часто причиною безпліддя у чоловіків стає не вилікувана статева інфекція. Небезпечними для репродуктивної системи є такі захворювання як хламідіоз, гонорея, уреаплазмоз, мікоплазмоз. Ці патології можуть активно проявляти себе у представниць жіночої статі, і менш виражено у чоловіків. Симптоми проявляються у вигляді виділень, свербіння, печіння, неприємного запаху, болів, виділення гною, появи висипання у вигляді пухирців. Найчастіше статеві інфекції супроводжуються появою в спермі і крові більшої кількості антиспермальних антитіл, які не впливають на якість і кількість сперми, проте знижують активність сперматозоїдів.

Крім цього, спровокувати безпліддя можуть віруси, такі як герпес цитомегаловірус, папілома. Ці віруси впливають на якість сперми, її кількість, рухливість сперматозоїдів і їх морфологію.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю