онлайн-запис в МЦ Омега-Київ1Вам потрібна допомога?
запис на прийом через Telegram запис на прийом через WhatsApp запис на прийом через Facebook Messenger
Записатись на огляд
Demo
Терапия герпесной инфекции

Терапія герпесного інфекції

Клінічний довідник

Герпес - це вірусна патологія, яка характеризується характерними висипаннями на тілі і слизових оболонках. Захворювання викликає вірус ВПГ. Патологія присутній у 90% людей і лише у 5% хвороба протікає з симптомами. Herpesviridae може викликати небезпечні інфекції, які можуть стати причиною каліцтва у новонародженої дитини. Тому підготовка до вагітності повинна проводитися дуже ретельно. Необхідно здати всі аналізи і при виявленні герпесу провести лікування, що запобігає розвитку патологій у дитини.

Найчастіше вірус вражає:

  • Шкірні покриви.
  • Слизові покриви.
  • ЦНС.

Герпесная інфекція може передаватися статевим шляхом, орально, при користуванні громадськими туалетами, при порушенні правил особистої гігієни і при поцілунках. Симптоми герпесу проявляються у вигляді нездужання, ознобу, появи специфічних бульбашок, які сверблять і можуть викликати біль неврологічного характеру. При появі негативної симптоматики дуже важливо провести своєчасне лікування. Лікування повинен призначити лікар, самостійно добитися результату не вийде.

Як лікувати герпес

Лікування герпесу - процес довгий і непростий. Відразу треба сказати, що повністю вилікувати хворобу не можна, можна лише досягти тривалої ремісії і усунення симптомів. Існує 8 типів вірусу герпесу, які впливають на людину. Терапія в більшості випадків однакова. Вона спрямована на усунення вірусної активності медикаментами і підвищення імунної системи. При різних типах інфекції в комплексному лікуванні потрібні додаткові препарати для ліквідації особливої ​​симптоматики. Лікування сьогодні проводять наступними медикаментами:

  • Мазі, креми.
  • Таблетки.
  • Ін'єкції.
  • Свічки.

При різних видах патології призначаються різні медикаментозні засоби. Якщо герпес ускладнюється інфекціями, грибками або бактеріями, додатково призначають прийом антибактеріальних медикаментів. В інших випадках ці медикаменти приймати небезпечно, вони можуть тільки погіршити стан пацієнтів. Вагітних жінок лікують противірусними засобами. Найбезпечнішим є препарат ацикловір. Якщо біль сильна, то рекомендують ксілокаін 2%. Також застосовується людський імуноглобулін.

Профілактика герпесного інфекції

Щоб не стати жертвою герпесу, лікарі рекомендують проводити профілактику. Заходи профілактики включають в себе захищені статеві акти, тобто використання презерватива. Також якщо людина підозрює, що вірус міг потрапити на відкриту ділянку тіла, можна змастити це місце антисептиком, наприклад, Мірамістином. Обов'язково треба мити руки після дотику до ураженої ділянки. Руки треба мити після відвідування вулиці, громадського транспорту, будь-яких установ. Не можна користуватися чужими предметами особистої гігієни.

Слід відмовитися від орального сексу з незнайомими партнерами, так як лабіальний герпес передається навіть при короткому контакті зі шкірою. Як тільки з'явиться негативна симптоматика, свербіж або висипання треба терміново застосовувати противірусну мазь і відвідати лікаря. До доктора йти важливо, так як будь-які захворювання повинен лікувати професіонал, ми ж йдемо центр ендокринології, коли відчуваємо проблеми зі щитовидною залозою, так і в даному випадку треба відвідати клініку, особливо це стосується жінок виношують дитину, герпес страшний потворністю плоду.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю

Зателефонувати Записатись Telegram WhatsApp Messenger
Чим можемо допомогти?