онлайн-запис в МЦ Омега-Київ1Вам потрібна допомога?
запис на прийом через Telegram запис на прийом через WhatsApp запис на прийом через Facebook Messenger
Записатись на огляд
Demo
Симптоматика самых распространенных заболеваний

Симптоматика найпоширеніших захворювань

Клінічний довідник

Досить відкрити медичний словник, щоб переконатися, наскільки різноманітний список захворювань, яким піддається людина. Одні з них зустрічаються вкрай рідко, інші трапляються повсечасно.

А значить, сучасній людині необхідно бути знайомим з можливими симптомами частих недуг, щоб вчасно звернути увагу на нездужання і звернутися за допомогою до досвідченого лікаря.

симптоми герпесу

Більше 90% всіх людей інфіковані вірусом герпесу і лише 20% з них мають явні клінічні прояви цієї недуги. Вірус герпесу здатний вражати шкіру і слизові оболонки, викликаючи неприємні і зудять висипання як на обличчі, тілі, так і статевих органах. Основними причинами прояву герпетичної інфекції може бути:

  • переохолодження організму
  • стрес і надмірна втома
  • інфекції статевих шляхів
  • аборти і установка внутрішньоматкової спіралі
  • контакт із зараженою людиною

Головним симптомом зараження герпесом є сверблячі бульбашкові висипання. При наявності такого симптому необхідно звернутися до лікаря, оскільки дане захворювання може викликати ускладнення. Тому важливо, щоб лікар, встановивши діагноз герпес, лікування призначив з урахуванням потрібних препаратів і концентрації в них діючої речовини.

симптоми трихомоніазу

Трихомоніаз - це урогенітальне захворювання, що викликається такою бактерією як вагінальна трихомонада. Діагностика і лікування цієї інфекції є досить трудомістким процесом, оскільки трихомонади нечутливі до дії антибіотиків.

Симптоми захворювання по-різному проявляються у жінок і чоловіків. Так, останні найчастіше не відчувають явних ознак нездужання, будучи носіями трихомонад. Хоча іноді хвороба супроводжується болем при сечовипусканні і палінням в області уретри після статевого акту.

У жінок трихомонади викликають виділення жовтого або зеленого кольору, почервоніння і роздратування слизової оболонки статевих органів, поява ерозій, легкий дискомфорт при сечовипусканні.

Симптоми аденоми простати

Аденома простати - це доброякісне новоутворення, які з'являється в області передміхурової залози у чоловіків. У міру зростання пухлина здавлює сечовий канал, викликаючи проблеми з сечовипусканням. Головними симптомами захворювання є як труднощі з сечовипусканням, так і мимовільне сечовипускання. Основними причинами виникнення захворювання вважається порушення рівня гормонів - тестостерону та естрогену. Лікування аденоми простати передбачає як медикаментозне, так і хірургічне вплив.

Симптоми дисплазії шийки матки

Дисплазія шийки матки відноситься до числа передракових захворювань, що змінюють структуру клітин епітелію піхви. Дане захворювання є оборотним, тому величезне значення має його рання діагностика.

Симптоми у даного захворювання відсутні, тому зазвичай подібні порушення лікар діагностує при плановому огляді пацієнта. Також слід пам'ятати, що захворювання часто супроводжують різні інфекційні захворювання статевих шляхів, а також вірус папіломи.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю

Зателефонувати Записатись Telegram WhatsApp Messenger