Аналізи на COVID-19 в Омега-Київ Замовити

Demo
Что заставляет забыть о профилактике здоровья?

Що змушує забути про профілактику здоров'я?

Клінічний довідник

Що змушує людей забути про профілактику здоров'я, і ​​до чого це може привести?

Біда полягає в тому, що не кожна хвороба має яскраво виражені симптоми. Та ж ерозія шийки матки, лікування якої не можна відкладати, ніяк себе не проявляє. Подібними властивостями володіють і багато інших інфекційні, а також вірусні захворювання. Що говорить про наступне - регулярна профілактика під наглядом лікаря потрібна кожному. Чому ж настільки багато громадян нашої країни ігнорують це просте правило?

Страх

Лікувальні заклади часто викликають у людей неприємні асоціації. Їх лякає біль, специфічна атмосфера і гнітючий процес очікування. Що загалом-то абсурдно. Більшість профілактичних процедур абсолютно безболісні. Найгірше, з чим може зіткнутися відвідувач клініки - це здача крові. Для отримання докладної інформації про своє здоров'я в середньостатистичної клініці потрібно лише пройти обстеження у:

  • отоларинголога
  • хірурга
  • офтальмолога
  • стоматолога
  • гінеколога (для жінок)
  • невролога
  • терапевта

А також провести аналіз сечі і крові в місцевій лабораторії. На все це піде 1-2, максимум 3 години часу. Також в хорошій лікарні вам можуть запропонувати пройти МРТ. Від цієї процедури не варто відмовлятися, адже вона може розповісти хворому багато про що.

Фінансовий аспект

Багато людей обходять стороною лікувальні заклади через острах зазнати суттєвих витрати. При цьому не здогадуючись, що більшість обстежень проводять безкоштовно. Принаймні - в комунальних клініках. До того ж економити можна на всьому, але тільки не на здоров'я.

Скепсис

Ні для кого не секрет, що далеко не кожен лікар, який працює в вітчизняних лікарнях, є професіоналом. Ця проблема особливо характерна для лікувальних закладів в маленьких, глухих містечках. «А раз немає хороших лікарів, то навіщо взагалі йти в поліклініку?» - такі думки часто озвучують громадяни нашої країни.

Чи відповідають вони істині? Ні! По-перше - здати аналізи можна і в приватній клініці, з хорошим сервісом і сучасним обладнанням. По-друге - навіть не дуже уважний огляд лікаря краще, ніж його повна відсутність.

Підбиваючи підсумки

Профілактика - це запорука міцного здоров'я. Не полінуйтеся раз на півроку з'явиться до лікаря, і ваше життя стане простіше.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю