Аналізи на COVID-19 в Омега-Київ Замовити

Demo
Проведение лечения венерических заболеваний

Проведення лікування венеричних захворювань

Клінічний довідник

Широко поширеним захворюванням вважається статевий герпес. Ця патологія не рахується спадкової, так як поширюється виключно при статевих контактах і переходить від хворого партнера до здорового.

Імовірність передачі цієї інфекції значно підвищується при прояві найперших ознак. Варто зазначити, що у багатьох хвороба може протягом тривалого часу ніяк не проявлятися, тому вони навіть не підозрюють про те, що вважається джерелом небезпеки.

Потім починають з'являтися такі ознаки як:

  • висипання на статевих органах;
  • виникнення почервоніння на ділянках висипання;
  • помутніння вмісту пухирців;
  • поява кірочок, які потім відпадають;
  • відчуття свербіння, печіння і хворобливих відчуттів.

Дуже важливо, при появі перших ознак хвороби потрібно провести своєчасну діагностику, а саме, зробити аналіз сечі, крові і тести для визначення чутливості антибактеріальних засобів. Крім того, доктор проводить візуальний огляд, щоб можна було визначити наявність, особливість і складність перебігу захворювання.

Проведення лікування захворювання

На жаль, лікування захворювання не може абсолютно повністю усунути наявний генітальний герпес, однак, при правильно проведеної терапії, є можливість позбутися від неприємних проявів і істотно зменшити частоту загострень.

Перед тим, як проводити лікування, потрібно проконсультуватися з лікарем, який підбере найбільш оптимальний метод терапії. Дуже часто призначаються такі препарати як Зовіракс, Денавір, Ацикловір, Денавір і багато інших. Чим раніше почати використовувати медикаментозні препарати, тим більша ймовірність успішного лікування.

Не менш часто виникає і трихомоніаз у чоловіків, основна причина поширеності, яка пов'язана з тим, що інфекція дуже легко передається при статевому контакті.

Особливості трихомоніазу і методи терапії

Трихомоніаз - досить складне і небезпечне захворювання, яке важко піддається терапії, так як ознаки хвороби з'являються не завжди, тому вона може перейти в хронічну стадію, а також спровокувати різні ускладнення.

Першою ознакою захворювання вважаються значні хворобливі відчуття при сечовипусканні. Неприємні відчуття можуть виражатися в палінні і сильних болях при відвідуванні туалету. Симптоматика може бути не сильно вираженою, тому при прояві перших ознак потрібно обов'язково звернутися до лікаря для проведення діагностики і подальшої терапії.

Саме лікування трихомоніазу не представляє абсолютно ніяких складнощів, тому, вилікувати захворювання дуже просто. Лікувати хворобу може тільки досвідчений фахівець, причому воно має певні особливості. При звичайному перебігу захворювання без ускладнень, терапія триває протягом 2 тижнів, але якщо захворювання перетекло в хронічну форму і є ускладнення, то тривалість терапії передбачити досить складно.

При проведенні терапії обов'язково препарати з групи нітроімідазолів всередину, а локально, в місцях ураження, застосовуються крему типу Розекс або Розамет. В такому випадку крему призначають в якості додаткових коштів терапії.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю