Аналізи на COVID-19 в Омега-Київ Замовити

Demo
Профилактическая диагностика – залог сохранения здоровья

Профілактична діагностика - запорука збереження здоров'я

Клінічний довідник

Здоров'я - це невід'ємна частина повноцінного людського життя. Дуже важливо зберігати здоров'я заздалегідь, але, на жаль, це роблять далеко не всі або не завжди це виходить. У разі виникнення будь-яких нездужань або більш серйозних симптомів - це починає завдавати серйозні незручності і проблеми в житті. У таких випадках потрібно звертатися до лікарської допомоги.

Наша клініка «Омега-Київ» займається діагностикою та лікуванням цілого ряду урогінекологічних захворювань. У нас є найбільш просунуті сучасні методи діагностики, найбільш ефективні засоби лікування, а також багаторічний практичний досвід у даній сфері. Ми займаємося лікуванням різних захворювань сечостатевої сфери, як у чоловіків, так і жінок. Будь-які захворювання, в тому числі і розлади в сечостатевій сфері значно легше піддаються лікуванню, якщо хвороба знаходиться на ранніх стадіях розвитку. Саме з цієї причини рекомендується проводити регулярні планові обстеження.

Найпершим етапом, який проводиться під час вступу до клініки - це діагностика. Даний етап включає в себе безліч проведених процедур. Одним з найбільш важливих діагностичних етапів є аналіз сечі. Саме результати проведеного аналізу дають попередню картину поточного стану сечостатевої сфери. Для проведення аналізу сеча повинна бути зібрана в спеціальну ємність в певний час доби, як правило - зранку. Аналіз проводиться в найкоротші терміни. Якщо результати виявили будь-які суттєві відхилення від норми, то приймається рішення про проведення додаткових діагностичних заходів з метою уточнення діагнозу.

Діагностичні методи, використовувані в клініці «Омега-Київ»:

  • аналізи біологічних рідин;
  • УЗД черевної порожнини;
  • КТ і МРТ - процедури для проведення повної діагностики;

Поширеним захворюванням чоловічої сечостатевої системи є аденома передміхурової залози. Особливо часто це захворювання розвивається у чоловіків, чий вік старше 50-60 років. Тому ніколи не варто нехтувати проведенням періодичних досліджень, лікування аденоми простати значно ефективніше, якщо його проводити на початкових етапах розвитку захворювання. Клініка «Омега-Київ» має все необхідне для ранньої діагностики аденоми простати і своєчасного ефективного лікування.

У жінок також є цілий ряд поширених захворювань сечостатевої сфери, одним з яких є дисплазія шийки матки. Останнім часом це захворювання зустрічається досить часто. У разі занедбаності процесу дисплазія шийки матки є передраковій хворобою, саме тому дуже важливо, щоб дана патологія була виявлена ​​на ранніх етапах. Якщо своєчасно проводити лікування дисплазії шийки матки, то, як правило, подальший перехід дисплазії в злоякісну пухлину не відбувається.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю