Замовити аналізи на COVID-19 в Омега-Київ

онлайн-запис в МЦ Омега-Київ1Вам потрібна допомога?
Записатись на огляд
Demo
Проблемы репродуктивной системы женщины

Проблеми репродуктивної системи жінки

Клінічний довідник

Жінка, яка не має проблем з репродуктивною системою, завжди виглядає молодо і привабливо, відчуває себе комфортно і впевнено.

Своє здоров'я слід довірити кваліфікованим, досвідченим лікарям. Маючи постійного партнера, існує необхідність відвідувати гінеколога раз на рік. Плановий огляд дозволить уникнути різного роду ускладнень.

Найбільш поширені проблеми - порушення мікрофлори, наявність запальних процесів, венеричних захворювань призводять до появи і розвитку хронічного запалення, що розвивається в області шийки матки - ерозії. Це доброякісний процес, що характеризується трансформацією клітин в зоні шийки матки, який не викликає больових відчуттів.

Не дивлячись на це, ерозія - бомба уповільненої дії, адже вона може трансформуватися в дисплазію.

Дисплазія шийки матки - передракові захворювання, що представляє собою зміни в будові слизової оболонки, що виражаються в деформації клітин, дозріванні, відторгненні епітелію.

На зачаття, перебіг вагітності, це захворювання ніяк не впливає. Дисплазія не рахується протипоказанням до виношування плоду. Але при виношуванні дитини відбуваються кардинальні зміни гормонального фону, що може викликати значне зростання злоякісної пухлини. Якщо дане захворювання було виявлено при вагітності, слід здати аналіз крові на гормони. Виходячи з результатів, лікар зможе скорегувати гормональну терапію.

Дисплазія найчастіше супроводжується такими захворюваннями, як гонорея, кондиломи, хламідіоз, трихомоніаз. Ці венеричні захворювання сприяють прогресу в її розвитку і значно загострюють симптоми захворювання:

  • печіння;
  • свербіж;
  • виділення, часто з прожилками крові;
  • хворобливі відчуття при сексуальних контактах.

Перебіг запального процесу при захворюванні трихомоніазом може бути гострим або хронічним. Латентна фаза часто протікає в комплексі зі значними ушкодженнями епітелію, що виявляються при кольпоскопії. Цей стан нерідко приймають за дисплазію. Гостро виражений запальний процес ускладнює діагностику дисплазії через зміну морфології клітин.

Ефективне лікування трихомоніазу призводить до зменшення вираженості проявів дисплазії, аж до повного їх зникнення.

Запальні процеси, викликані інфекцією, запобігають рубцювання тканин. Тому перш, ніж почати лікування дисплазії, слід усунути причину її виникнення.

Для якісної діагностики венеричних захворювань слід провести лабораторні аналізи. Визначити збудника інфекції можна, здавши загальний аналіз сечі, мікроскопічний аналіз мазка з уретри, піхви, цервікального каналу. Отримавши результати досліджень, лікар зможе визначитися з найбільш ефективною схемою лікування. Своєчасна постановка діагнозу дозволить значно прискорити період повного одужання.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю