онлайн-запис в МЦ Омега-Київ1Вам потрібна допомога?
Записатись на огляд
Demo
Мужское здоровье – сложный и шаткий механизм

Чоловіче здоров'я - складний механізм

Клінічний довідник

Велика кількість подружніх пар не можуть мати дитину через чоловіче безпліддя. Здоров’я чоловіка - непостійний механізм. На його стан впливає безліч факторів - навколишнє середовище, якісь вживаних продуктів, екологія, стиль статевого життя. Існує багато причин, через які у чоловіків може розвинутися безпліддя. 

Часті причини чоловічого безпліддя

  • Варикоцеле - процес набухання вен, що ведуть кров від яєчка. 
  • Статеві інфекції. Часто є першопричиною неможливості організму чоловіка виробляти якісну сперму. 
  • Проблема еякуляції. Процес ретроградної еякуляції відбувається під час оргазму при потраплянні сперми в сечовий міхур. 
  • Розвиток пухлин. 
  • Гормональний дисбаланс. Чоловіче безпліддя може розвиватися внаслідок гормональних змін, що відбуваються на основі інших захворювань. 
  • Еректильна дисфункція - проблема пов’язана з частковою чи повною втратою здатності до ерекції.

Якщо чоловік вчасно звернеться за допомогою до лікаря, то після комплексної діагностики одразу буде призначено курс лікування. Ефективна своєчасна допомога покращить статеве життя і призведе до бажаного зачаття. 

Що таке генітальний герпес?

Це венерологічне захворювання, що спричиняє порушення роботи внутрішніх органів. Не є летальним і не є причиною чоловічого безпліддя, але це неприємне захворювання, що вимагає складного і тривалого лікування. 

Що таке трихомоніаз?

Трихомоніаз - захворювання, що уражає сечостатеву систему. Збудником хвороби є вагінальна трихомонада. Захворювання передається під час статевого акту. У чоловіків захворювання має безсимптомний перебіг, але його обов’язково потрібно лікувати, щоб не заразити партнерку. 

Однією з причин безпліддя у чоловіків можуть бути гормональні зміни в організмі. Це відбувається через розвиток інших захворювань, що впливають на організм в цілому. Розібратися з проблемами допоможе лікар-уролог. Зверніться до фахівця і отримайте консультацію та лікування. Жити повним життям просто - достатньо слідкувати за станом здоров’я. САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю