онлайн-запис в МЦ Омега-Київ1Вам потрібна допомога?
запис на прийом через Telegram запис на прийом через WhatsApp запис на прийом через Facebook Messenger
Записатись на огляд
Demo
Лечение половых заболеваний и профилактика в специализированной клинике

Лікування статевих захворювань і профілактика в спеціалізованій клініці

Клінічний довідник

Неможливо захиститися від усіх інфекцій та вірусів - щодня ми взаємодіємо з сотнями людей і об’єктів, які так чи інакше можуть мати на поверхнях вірусні організми. Саме тому, якщо ви все ж відчуваєте, що захворювання уразило організм, необхідно одразу звернутися до лікаря. Своєчасне лікування завжди проходить швидше та коштує менше. 

Герпес

Одне з захворювань, з лікуванням якого затягувати не можна через неприємні наслідки. Це може бути не лише поява пухирців на тілі чи обличчі, але й гнійні кров’яні рани. Простий герпес може легко трансформуватися в серйозне захворювання, завдавши пацієнту шкоди. Після встановлення діагнозу, лікар:

  • визначить стадію захворювання та причини появи;
  • призначить комплексну терапію;
  • проконсультує щодо профілактичних мір та уникнення рецидиву у майбутньому.

Магнітно-резонансна томографія

Магнітно-резонансна терапія - це метод діагностики, що дозволяє детально обстежити м’які тканини та візуалізувати навіть найменші патології. Процедуру можна проводити і дорослим, і дітям. Томографія допоможе попередити розвиток захворювань на ранніх стадіях та вчасно почати лікування. МРТ зазвичай призначає лікар і для проведення краще мати направлення. 

Хламідіоз

Захворювання, що передається статевим шляхом, збудником є хламідії. Хвороба уражає сечовидільну систему і додає максимальний дискомфорт в життя пацієнта. Для підтвердження хламідіозу захворювання лікарі проводять:

  • комплексне обстеження;
  • мікроскопічний аналіз.

Також призначають ряд інших аналізів, направлених на виявлення чутливості до антибіотиків, антитіл в крові. 

Трихомоніаз

Одне з найбільш поширених захворювань сечостатевого тракту. Збудником є бактерія трихомонада. Ігнорування симптомів захворювання може призвести до патологій під час вагітності (якщо жінка не знала, що хвора, або якщо ігнорувала симптоми) та безпліддя. Щоб попередити захворювання, необхідно пройти огляд у фахівця і почати комплексне лікування трихомоніазу.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю

Зателефонувати Записатись Telegram WhatsApp Messenger
Чим можемо допомогти?