онлайн-запис в МЦ Омега-Київ1Вам потрібна допомога?
запис на прийом через Telegram запис на прийом через WhatsApp запис на прийом через Facebook Messenger
Записатись на огляд
Demo
Как выносить и родить здорового ребенка

Як виносити і народити здорову дитину?

Клінічний довідник

Зачати і народити здорового малюка допоможе правильне планування вагітності. Підготовка складається з комплексного обстеження організму жінки та чоловіка. При виявленні будь-яких захворювань буде призначене лікування. Майбутнім батькам фахівець надасть рекомендації щодо способу життя, шкідливих звичок, приймання вітамінів, що збільшить шанси народити здорову дитину

Обов’язково потрібно пройти консультацію у таких фахівців:

  1. Гінеколог.
  2. Стоматолог.
  3. Терапевт.
  4. ЛОР.
  5. Генетик.

Також необхідно проконсультуватися у лікаря-ендокринолога. У разі необхідності жінка та чоловік повинні пройти додаткове обстеження у фахівців вузького профілю. 

Які аналізи потрібно здавати? 

Під час вагітності пара обов’язково повинна здати ряд аналізів та пройти інструментальні обстеження. Обов’язково призначають аналіз сечі, а також аналіз крові на виявлення:

  • гепатиту С;
  • сифілісу;
  • ВІЛ-інфекції;
  • прихованих інфекцій, що можуть передаватися статевим шляхом.

Крім аналізу крові та сечі обов’язково проводиться генетичний аналіз на виявленням спадкових патологій. До лабораторних досліджень додаються і діагностичні процедури - УЗД, КТ, МРТ, кольпоскопія (у разі потреби). Правильна підготовка допоможе народити здорову дитину. Але навіть якщо вагітність настала не за планом, лякатися не варто, головне одразу стати на облік в хороший медичний центр. Важливо також уточнити інформацію щодо наявності щеплень від краснухи, гепатиту В. 

Що потрібно знати перед зачаттям? 

Якщо всі аналізи в нормі, то майбутнім батькам рекомендують протягом трьох наступних місяців не приймати жодні медикаменти, не палити та не вживати алкогольні напої. Рекомендовано вести здоровий спосіб життя, дотримуватися дієти, їсти якомога більше овочів та фруктів. 

Жінці за 3 місяці до початку зачаття можна пропити фолієву кислоту. Обов’язкова умова - відміна приймання або використання контрацептивів. За статистикою, сімейні пари, що займаються сексом не менше 2-3 разів на тиждень можуть завагітніти в період від кількох місяців до року. Якщо зачаття не відбувається, необхідно звернутися за допомогою до лікаря. 

Бесплодием сегодня наравне страдают и женщины и мужчины. Лечить его лучше на первых стадиях. Если же лечение бесплодия окажется безрезультатным, то современная медицина предлагает несколько способов искусственного оплодотворения. ЭКО или ИКСИ дают шанс испытать счастье материнства и отцовства многим бесплодным парам. Главный момент - обратиться к хорошему специалисту.

Безпліддя однаково уражає і чоловіків, і жінок. Лікувати його краще на початкових стадіях. Якщо лікування безпліддя не дає результатів, то сучасна медицина пропонує кілька способів штучного запліднення. ЕКО дає шанс відчути щастя материнства та батьківства багатьом парам. Головне - звернутися до хорошого фахівця. 

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю