онлайн-запис в МЦ Омега-Київ1Вам потрібна допомога?
Записатись на огляд
Demo
Как выбрать эндокринологический центр?

Як вибрати ендокринологічний центр?

Клінічний довідник

Чим займається лікар-ендокринолог?

Нині в Києві є багато ендокринологічних центрів, але до їх вибору варто ставитися серйозно та відповідально, адже ендокринологія - це розділ медицини, що потребує підвищеної уваги. Цей розділ займається лікуванням та діагностикою ендокринних патологій. Обираючи ендокринологічний центр необхідно врахувати, що ендокринні патології можуть бути тісно пов’язані з іншими розділами медицини - андрологією, гінекологією, фармакологією, неврологією тощо. Роль професійного лікування ендокринних захворювань важко переоцінити, адже це повністю може змінити стан здоров’я пацієнта та повернути йому високий рівень життя. 

Лікар-ендокринолог займається не лише лікуванням енокринних патологій, але й лікуванням захворювань, що тісно з ними пов’язані. Наприклад,гінекологія-ендокринологія дозволяє лікарю виявити порушення гормонального дисбалансу та ендокринних органів - яєчників, щитоподібної залози, наднирників, допомагаючи жінкам зачати дитину, позбутися гінекологічних захворювань, нормалізувати цикл, а також вирішити проблеми, пов’язані з сексуальним життям. 

В більшості випадків лікар-ендокринолог користується спеціальними тестами, лабораторними дослідженнями, а також УЗД та інструментальною діагностикою. Всі ці методи обстеження допомагають фахівцям правильно визначити причину захворювання. 

Вибір ендокринологічного центру

У багатопрофільних медичних центрах Києва є відділення ендокринології. Однак, не в усіх є обладнання, щоб одразу провести ряд досліджень. Саме тому найкраще звертатися до медичних центрів, оснащених усім необхідних для комплексної діагностики та лікування. А також лікарями, які знають, що робити в тому чи іншому випадку і готові швидко прийти на допомогу пацієнтові. 

Чому саме “Омега-Київ”?

Медичний центр “Омега-Київ” - багатопрофільний медичний заклад, що має 4 відділення у різних районах Києва. У клініці турботливий та привітний персонал, який завжди допоможе пацієнтам розібратися в усіх нюансах та врахує усі побажання. 

Здоров’я - найкращий показник краси. Погодьтеся, що жінка, яка не має проблем з репродуктивними органами і добре почувається завжди виглядає привабливо і молодо, а її самопочуття прекрасне кожного дня. Аналогічно ситуація і з чоловіками, які, у разі проблем зі статевим життям, впадають в депресію і це відразу відображається на їхній зовнішності. 

Консультація ендокринолога у нашому медичному центрі - це можливість на ранніх етапах виявити патології та своєчасно їх усунути. Наші фахівці вже понад 15 років займаються лікуванням ендокринологічних патологій, що так чи інакше впливають на статеве життя пацієнтів та здатність до продовження роду. У разі виявлення супутніх захворювань у центрі одразу можна пройти МРТ-діагностику. 

Записатися на прийом до фахівця можна за номером 0 800 75 33 57, через форму запису на сайті або через месенджер у наших соціальних мережах. Бережіть своє здоров’я, довіряйте своє здоров’я професіоналам та будьте завжди з хорошим самопочуттям.САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю