Аналізи на COVID-19 в Омега-Київ Замовити

Demo
Как правильно подготовиться к вынашиванию и рождению здорового ребенка?

Як правильно підготуватися до виношування здорової дитини?

Клінічний довідник

Підготовка до вагітності, це важливий етап, який не можна ігнорувати. Від нього часто залежить як буде розвиватися плід і яким буде здоров’я дитини після народження. Планування вагітності - це процес підготовки чоловіка та жінки до здорового зачаття. Перший і важливий момент - свідомо прийняти рішення про зачаття. Щоб підготовка була комплексною, необхідно звернутися до медичного центру та пройти повне обстеження. За результатами - підтягнути показники до бажаних. 

Програма спрямована на:

  1. підвищення фертильності.
  2. комплексне обстеження жіночого та чоловічого організмів.
  3. виявлення та лікування патологій, що можуть безпосереднього відобразитися на здоров’ї майбутньої дитини.

Незважаючи на важливість планування, вагітність - не панацея. Якщо жінка уже завагітніла, не потрібно панікувати, варто відразу звернутися до лікаря. 

Як планувати вагітність?

Лікарі виділяють кілька етапів:

  1. Повна перевірка здоров’я майбутніх батьків. Обстеження та лікування патологій, які можуть впливати на малюка. 
  2. Підготовка жінки до виношування дитини, а чоловіка - до зачаття. Організм жінки в період виношування дитини працює “за двох”, тому важливо правильно підготуватися. 
  3. Зачаття. Важливо розуміти, що воно може трапитися не з першого разу. На результат впливає багато факторів. Якщо протягом кількох місяців регулярних спроб без використання контрацептивів зачаття не настає, необхідно звернутися до лікаря. 

Етап підготовки - від початку обстежень і до зачаття триває близько 3 місяців. Для підтвердження вагітності проводять УЗД, а жінку ставлять на облік у медичному центрі. Лікар супроводжує жінку з перших тижнів і до моменту народження малюка.

До яких лікарів потрібно звернутися при плануванні вагітності?

В першу чергу необхідно звернутися до терапевта. Він проведе обстеження, випише направлення на проходження лабораторних досліджень. Також необхідно відвідати отоларинголога, стоматолога, ендокринолога, фахівця по генетиці, імунолога. За потреби може знадобитися консультація інших фахівців. САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю