Demo
Бесплодие - современное лечение, причины

Безпліддя - сучасне лікування, причини

Клінічний довідник

Вся вина за бездітність зазвичай лягає на плечі жінки, однак, це не правильно, так як по медично статистикою в 40% випадків неможливість зачаття виникає через чоловічого безпліддя. Саме тому багатьом парам, які не можуть, відчути радість батьківського щастя буде цікаво як лікується безпліддя у представників сильної статі.

Андрологи стверджують, що чим раніше чоловік звернутися за допомогою до лікаря, тим більше шансів у нього буде зачати спадкоємця. Лікування чоловічого безпліддя в більшості випадків дає позитивний результат.

У медицині описано 4 види безпліддя:

  • Секретороное.
  • Обтураційне.
  • Імунологічне.
  • Відносне.

Чудодійних таблеток від безпліддя немає, тому кожен вид патології лікується по індивідуально підібраною програмою. Це може бути комплексна терапія, можуть бути антибіотики або хірургічне втручання. При імунологічному безплідді роблять відмивання від антитіл. Якщо всі види терапії випробувані, то парі пропонують ІКСІ запліднення або ЕКО. Як комплексного лікування може бути застосована нетрадиційна медицина. Але будь-який рецепт слід використовувати тільки після консультації з лікарем.

Трихомоніаз та безпліддя

Як і будь-яка статева інфекція, трихомоніаз може стати причиною інфекції. Лікування трихомоніазу повинні проводити фахівці хорошого медичного центру. Якщо терапія проведена не буде, то крім безпліддя можуть настати такі негативні наслідки:

  • Ураження сечостатевої системи.
  • Втрата сексуальної функції.
  • Ураження додаткових залоз.
  • Ураження насіннєвих пухирців.
  • Ураження органів мошонки і куперовой залози.

У жінок наслідки ще більш жахливі. Якщо трихомоніаз не лікувати і запустити патологію до хронічного стану, то операція буде неминуча. Часто під час хірургічного втручання видаляється частина статевих органів і природно зачаття стає неможливим.

Маткова ерозія і безпліддя

Ще одна часта причина, яка може привести до безпліддя - це ерозія шийки матки. Патологія часто протікає без симптомів, тому зазвичай його виявляє гінеколог під час огляду. Дуже важливо проводити своєчасне лікування, інакше наслідки можуть бути катастрофічними.

Ерозія може викликати рак матки, що в результаті призведе до повної ампутації органу. Щоб уникнути страшних наслідків, як чоловікові, так і жінці слід проходити профілактичні огляди не рідше ніж раз на рік, в хорошому медичному центрі. Тільки стежачи за своїм здоров'ям можна спланувати вагітність і уникнути серйозних проблем зі здоров'ям. Тим більше сучасна медицина дозволяє впоратися з найважчими патологіями