онлайн-запис в МЦ Омега-Київ1Вам потрібна допомога?
запис на прийом через Telegram запис на прийом через WhatsApp запис на прийом через Facebook Messenger
Записатись на огляд
Demo
Три критерия результативности томографии

Три критерія результативності томографії

Діагностичний довідник

Сучасні методи діагностики відрізняються інноваційним характером і високими показниками точності. Це обумовлено застосуванням актуальних технологій і апаратного оснащення в медичній практиці. Так, на сьогоднішній день з їх допомогою досвідчений лікар може буквально просканувати організм пацієнта і виявити навіть найменші порушення.

Важливий внесок у розвиток таких можливостей зробила томографія як метод дослідження внутрішніх тканин людського організму. Слід зазначити, що навіть сучасні методи діагностики мають похибки, тому можна позначити три критерії результативності томографії:

  • робочий стан апарату
  • його початкові технічні характеристики
  • досвід і професіоналізм медичного працівника

Важливо розуміти, що вирішальну роль відіграє поєднання всіх цих чинників, які в сукупності дають відмінні результати діагностики. Головною перевагою МРТ і КТ є можливість виявити захворювання навіть на самій ранній стадії, коли симптоми хвороби ще не дають про себе знати.

Діагностика в «Омега Київ»

У відомому медичному центрі «Омега Київ» діагностичні дослідження будь-якої складності і з застосуванням томографа завжди повністю відповідають критеріям якості.

Так, технічний стан апарату дозволяє зробити обстеження складності будь-якого типу, наприклад, КТ хребта. Для цього використовується потужний томограф, який відповідає всім сучасним потребам діагностики і нормам експлуатації.

До технічних характеристик томографа, можна віднести 64-канальну потужність і його надійність, гарантовану одним з провідних виробників медичної техніки Philips. У відділенні центру «Омега Київ» на вулиці Максимовича, 10 встановлено апарат для комп'ютерної томографії моделі Philips Brilliance 64.

Досвід і професіоналізм лікарів провідного медичного центру є незаперечною перевагою, оскільки зібрати команду справжніх професіоналів непросто. У медичному центрі «Омега Київ» працюють тільки досвідчені лікарі, які мають не тільки профільну освіту, а й успішний портрет особистої медичної практики. Так, серед співробітників центру багато медиків вищої і першої категорії.

Вартість комп'ютерної томографії варіюється і залежить від складності процесу діагностики, обсягу необхідної роботи і типу зони обстеження. Наприклад, приблизна вартість КТ голови становить близько 700 грн., Будучи однією з найдоступніших цін на сучасному ринку медичних послуг.

Слід також враховувати той факт, що універсальних засобів діагностики не існує, тому КТ часто роблять в комплексі з іншими необхідними аналізами і дослідженнями, які дозволяють поставити правильний діагноз. До слабкостей КТ можна віднести той факт, що метод дає детальне уявлення лише про зовнішній вигляд органів, тобто їх анатомічну будову. У складних випадках діагностики цієї інформації може не вистачити, для чого лікарі вдаються до додаткових досліджень.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю

Зателефонувати Записатись Telegram WhatsApp Messenger
Чим можемо допомогти?