Аналізи на COVID-19 в Омега-Київ Замовити

Demo
Три критерия результативности томографии

Три критерія результативності томографії

Діагностичний довідник

Сучасні методи діагностики відрізняються інноваційним характером і високими показниками точності. Це обумовлено застосуванням актуальних технологій і апаратного оснащення в медичній практиці. Так, на сьогоднішній день з їх допомогою досвідчений лікар може буквально просканувати організм пацієнта і виявити навіть найменші порушення.

Важливий внесок у розвиток таких можливостей зробила томографія як метод дослідження внутрішніх тканин людського організму. Слід зазначити, що навіть сучасні методи діагностики мають похибки, тому можна позначити три критерії результативності томографії:

  • робочий стан апарату
  • його початкові технічні характеристики
  • досвід і професіоналізм медичного працівника

Важливо розуміти, що вирішальну роль відіграє поєднання всіх цих чинників, які в сукупності дають відмінні результати діагностики. Головною перевагою МРТ і КТ є можливість виявити захворювання навіть на самій ранній стадії, коли симптоми хвороби ще не дають про себе знати.

Діагностика в «Омега Київ»

У відомому медичному центрі «Омега Київ» діагностичні дослідження будь-якої складності і з застосуванням томографа завжди повністю відповідають критеріям якості.

Так, технічний стан апарату дозволяє зробити обстеження складності будь-якого типу, наприклад, КТ хребта. Для цього використовується потужний томограф, який відповідає всім сучасним потребам діагностики і нормам експлуатації.

До технічних характеристик томографа, можна віднести 64-канальну потужність і його надійність, гарантовану одним з провідних виробників медичної техніки Philips. У відділенні центру «Омега Київ» на вулиці Максимовича, 10 встановлено апарат для комп'ютерної томографії моделі Philips Brilliance 64.

Досвід і професіоналізм лікарів провідного медичного центру є незаперечною перевагою, оскільки зібрати команду справжніх професіоналів непросто. У медичному центрі «Омега Київ» працюють тільки досвідчені лікарі, які мають не тільки профільну освіту, а й успішний портрет особистої медичної практики. Так, серед співробітників центру багато медиків вищої і першої категорії.

Вартість комп'ютерної томографії варіюється і залежить від складності процесу діагностики, обсягу необхідної роботи і типу зони обстеження. Наприклад, приблизна вартість КТ голови становить близько 700 грн., Будучи однією з найдоступніших цін на сучасному ринку медичних послуг.

Слід також враховувати той факт, що універсальних засобів діагностики не існує, тому КТ часто роблять в комплексі з іншими необхідними аналізами і дослідженнями, які дозволяють поставити правильний діагноз. До слабкостей КТ можна віднести той факт, що метод дає детальне уявлення лише про зовнішній вигляд органів, тобто їх анатомічну будову. У складних випадках діагностики цієї інформації може не вистачити, для чого лікарі вдаються до додаткових досліджень.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю