Аналізи на COVID-19 в Омега-Київ Замовити

Demo
Современные методики диагностирования

Сучасні методики діагностування

Діагностичний довідник

Щоб правильно вилікувати ту чи іншу хворобу її важливо правильно діагностувати. У наш час діагностика проходить набагато ефективніше, так як ми розробили стільки сучасних методик і професіоналізм лікарів знаходиться на високому рівні. Крім УЗД в Києві, рентгена, застосовуються такі методи діагностування як:

  • магнітно-резонансна томографія;
  • віртуальна колноскопія;
  • віртуальна коронарографія;
  • теплобачення.

Ці сучасні методи діагностування допомагають медичному персоналу виявити серйозні захворювання. Завдяки, ранньої діагностики можна вирішити проблему консервативним лікуванням, без застосування хірургії.

Що таке лапароскопія

Лапороскопія - це сучасний метод хірургії, завдяки якому оперативне втручання проводять через невеликі отвори, тим самим, виключаючи порожнинну операцію. Проводиться операція за допомогою спеціального інструменту - телескопічної трубки з лінзами і відеокамерою. Цифрові апарати дають дуже чітке зображення. Під час оперативного втручання порожнина наповнюється вуглекислим газом, що дає можливість хірургу усунути проблему.

Даний метод застосовується в:

  • холецистектомії;
  • герніопластики;
  • гастроектоміі;
  • панкреатодуоденальной резекції;
  • оперативному втручанні на кишечнику.

До переваг даного методу можна віднести малу травмованість, швидке відновлення після оперативного втручання, відсутність рубців і великих шрамів. Найскладніші операції виконуються в екстрених випадках. Найбільш часто операції із застосуванням лапароскопа робляться для лікування онкохворих, для видалення злоякісних пухлин в черевній порожнині. Завдяки цій методиці стало можливим видаляти злоякісні новоутворення і давати людині шанс на подальше життя.

Гістероскопія як ефективний метод діагностування

Гістероскопія - це методика по малоінвазивному дослідження матки. Обстеження жіночого органу проходить із застосуванням гістероскопа. Метод використовується як для діагностики, так і для хірургічного лікування. Завдяки гістероскопії з'явилася можливість усувати з матки сторонні предмети, проводити біопсію, знаходити патології, проводити хірургічні процедури.

Перший раз метод був випробуваний на жінці з кровотечею матки в далекому 1869 р Сьогодні природно метод зазнав змін, і завдяки йому багато жінок змогли вирішити проблеми зі здоров'ям. Показана процедура при підозрі на безплідність, при аномальних развитках матки, при проблемах з менструацією, при підозрі на патологію жіночого органу. Не можна проводити гістероскопію після статевих запальних інфекцій, які були вилікувані не так давно. Також до протипоказань відноситься вагітність, рясні кровотечі, великий рак матки, стеноз, загальна інфекція, важкий стан, пов'язаний з патологією нирок, серця, судин, печінки.

Важливо розуміти, що будь-яку діагностику повинен проводити кваліфікований медичний працівник. Призначення на дослідження виписує лікар. Діагностика - це важливий етап в загальному процесі лікування, саме від правильного діагностування залежить ефективність призначеної терапії. Діагностика повинна проводитися в спеціалізованій клініці або медцентрі, в сумнівні організації краще не звертатися.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю