онлайн-запис в МЦ Омега-Київ1Вам потрібна допомога?
запис на прийом через Telegram запис на прийом через WhatsApp запис на прийом через Facebook Messenger
Записатись на огляд
Demo
Инновационные способы диагностирования заболеваний внутренних органов и систем

Інноваційні способи діагностування захворювань внутрішніх органів і систем

Діагностичний довідник

 Не секрет, що медицина в нашому житті постійно відсувається на другий план. Лише деякі люди, які пильно стежать за своїм здоров'ям, обстежуються в спеціалізованих клініках. Для чого вони це роблять? Відповідь лежить на поверхні! Щоб вчасно виявити недугу і, як наслідок, вчасно запобігти несприятливим наслідкам. Зробити це можна кількома способами: зробити аналізи, пройти мрт або ж узі.

 

Одним з найбільш ефективних та інноваційних методів дослідження організму є МРТ (магнітно-резонансна томографія). Даний метод являє собою нехірургічне діагностування точної картини стану внутрішніх органів. Більш того, МРТ є цілком безпечною, так як принцип роботи апарату заснований на взаємодії магнітних полів. Словом, іонізуюче опромінення, що згубно впливає на людину, відсутнє. Для того, щоб пройти обстеження внутрішніх органів досить лише звернутися до спеціалізованогог медичного центру. Досвідчений працюючий персонал і інноваційне обладнання - проведуть достовірний аналіз стану.

 

УЗД органів малого таза - ще один із способів дізнатися все про стан здоров'я. За допомогою УЗД можна виявити не тільки недуги, пов'язані з сечовим міхуром, яєчниками, шийкою матки, (у жінок), але і симптоми безлічі захворювань, аномалії будови внутрішніх органів, проблеми, пов'язані з передміхурової залозою, сім'яневими бульбашками і т.д. Завдяки УЗД внутрішніх органів таза існує реальна можливість отримувати невеликі тканинні зразки і проводити наступні лабораторні аналізи.

 

Існує ще один спосіб виявити цілий ряд хвороб, що вражають внутрішні органи людини. Для цього достатньо і необхідно лише здати аналізи в спеціалізовану клініку. Так, наприклад, якщо пацієнт клініки зробить аналіз крові, то зможе простежити за рівнем гемоглобіну, обстановкою з лейкоцитами і тромбоцитами. Тільки лише ці показники зможуть розповісти і відтворити загальну картину здоров'я обстежуваного. У разі, якщо пацієнт бажає виявити хвороби нирок, печінки, запальні процеси, стан водно-сольового балансу і т.д, найдоцільніше провести біохімічний аналіз крові, який є недорогим і загальнодоступним.

 

Для того, щоб оцінити фізико-хімічний характеристики сечі та мікроскопію осаду - проводять загальний аналіз сечі. При цьому досліджується цілий ряд показників: глюкоза, кетонові тіла, нітрити, гемоглобін, білок, білірубін. В осаді також виявляють клітини епітелію, бактерії, циліндри, еритроцити або лейкоцити. Такі прийоми аналізу дозволяють діагностувати роботу нирок, захворювання сечового міхура, передміхурової залози і т.д. Не нехтуйте своїм здоров'ям - вчасно проходьте обстеження!

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю

Зателефонувати Записатись Telegram WhatsApp Messenger
Чим можемо допомогти?