онлайн-запис в МЦ Омега-Київ1Вам потрібна допомога?
запис на прийом через Telegram запис на прийом через WhatsApp запис на прийом через Facebook Messenger
Записатись на огляд
Demo
Диагностика мочеполовой системы

Діагностика сечостатевої системи

Діагностичний довідник

У повсякденній суєті і рутині часто забуваєш про найголовніше і найцінніше, про власне здоров'я. Адже здоров'я людини - це головний її ресурс, який не можна купити. Але в століття цифрових і високотехнологічних пристроїв і техніки, практично будь-якій проблемі, пов'язаній зі здоров'ям можна запобігти.

Гінекологія та урологія, являють собою одні з найбільш важливих сфер здоров'я людини. Наприклад, лікування хламідіозу займає тривалий час і якщо вчасно не почати лікування, то хвороба може завдати значної шкоди організму. Від стану сечостатевої та репродуктивної систем залежить не тільки здоров'я людини, але і її потомства. Кожна жінка мріє, перш за все, про народження здорової і міцної дитини. А для чоловіка в будь-якому віці чоловіча сила є одним з пріоритетів в плані здоров'я. Найголовніше в цій справі це своєчасна і якісна діагностика. У цьому допоможе медичний центр Омега-Київ. Завдяки новітньому високотехнологічному устаткуванню і комплексу аналізів, таких як загальний аналіз сечі, експерти клініки швидко і надійно встановлять причину захворювання і призначать лікування.

 У центрі можна діагностувати і вчасно виявити найрізноманітніші захворювання, пов'язані з сечостатевої системою:

  • Уретрит. Являє собою запальний процес сечового каналу і передається, як правило, статевим шляхом. Своєчасне виявлення проблеми, це запорука швидкого і ефективного лікування.
  • Поширена патологія, як ерозія шийки матки. Захворювання протікає, як правило, без особливих відчуттів, тому виявити на початковій стадії не завжди вдається. Для цього кожній жінці рекомендується регулярно проходити обстеження у лікаря.
  • Міома матки. Доброякісна пухлина в м'язових тканинах. Своєчасне виявлення, запобігає розвитку і збільшенню пухлини.
  • Молочниця. За статистикою молочницею хворіють дуже багато жінок, але не завжди про це знають. Молочниця цє грибкове захворювання. Сама по собі не є небезпечною, але може сприяти розвитку інших захворювань.

Для якісного обстеження та діагностики центр має новітнє обладнання провідних виробників. На території також розташовується сучасна лабораторія, центр ендокринології, а головне тільки досвідчені і висококласні фахівці. Персонал центру вважає допомогу людям не роботою, а покликанням, індивідуальний підхід до кожного клієнта сприяє встановленню більш точного діагнозу і призначення методів лікування. Необхідно пам'ятати головне, що здоров'я репродуктивної та статевої системи, це здоров'я не тільки дорослої людини, але і її потомства.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю

Зателефонувати Записатись Telegram WhatsApp Messenger
Чим можемо допомогти?