Аналізи на COVID-19 в Омега-Київ Замовити

Demo
Диагностика мочеполовой системы

Діагностика сечостатевої системи

Діагностичний довідник

У повсякденній суєті і рутині часто забуваєш про найголовніше і найцінніше, про власне здоров'я. Адже здоров'я людини - це головний її ресурс, який не можна купити. Але в століття цифрових і високотехнологічних пристроїв і техніки, практично будь-якій проблемі, пов'язаній зі здоров'ям можна запобігти.

Гінекологія та урологія, являють собою одні з найбільш важливих сфер здоров'я людини. Наприклад, лікування хламідіозу займає тривалий час і якщо вчасно не почати лікування, то хвороба може завдати значної шкоди організму. Від стану сечостатевої та репродуктивної систем залежить не тільки здоров'я людини, але і її потомства. Кожна жінка мріє, перш за все, про народження здорової і міцної дитини. А для чоловіка в будь-якому віці чоловіча сила є одним з пріоритетів в плані здоров'я. Найголовніше в цій справі це своєчасна і якісна діагностика. У цьому допоможе медичний центр Омега-Київ. Завдяки новітньому високотехнологічному устаткуванню і комплексу аналізів, таких як загальний аналіз сечі, експерти клініки швидко і надійно встановлять причину захворювання і призначать лікування.

 У центрі можна діагностувати і вчасно виявити найрізноманітніші захворювання, пов'язані з сечостатевої системою:

  • Уретрит. Являє собою запальний процес сечового каналу і передається, як правило, статевим шляхом. Своєчасне виявлення проблеми, це запорука швидкого і ефективного лікування.
  • Поширена патологія, як ерозія шийки матки. Захворювання протікає, як правило, без особливих відчуттів, тому виявити на початковій стадії не завжди вдається. Для цього кожній жінці рекомендується регулярно проходити обстеження у лікаря.
  • Міома матки. Доброякісна пухлина в м'язових тканинах. Своєчасне виявлення, запобігає розвитку і збільшенню пухлини.
  • Молочниця. За статистикою молочницею хворіють дуже багато жінок, але не завжди про це знають. Молочниця цє грибкове захворювання. Сама по собі не є небезпечною, але може сприяти розвитку інших захворювань.

Для якісного обстеження та діагностики центр має новітнє обладнання провідних виробників. На території також розташовується сучасна лабораторія, центр ендокринології, а головне тільки досвідчені і висококласні фахівці. Персонал центру вважає допомогу людям не роботою, а покликанням, індивідуальний підхід до кожного клієнта сприяє встановленню більш точного діагнозу і призначення методів лікування. Необхідно пам'ятати головне, що здоров'я репродуктивної та статевої системи, це здоров'я не тільки дорослої людини, але і її потомства.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю