Аналізи на COVID-19 в Омега-Київ Замовити

Demo

Лікування простатиту в Києві

Що таке простатит?

Простатитом називається запальний процес в передміхуровій залозі. На сьогоднішній день, простатит - одне з найбільш відомих урологічних захворювань.

Лікарі-урологи

Каплун Андрей Николаевич

Каплун
Андрій Миколайович

Лікар-уролог вищої категорії, лікар андролог-сексопатолог

Бугрименко Дмитрий Витальевич

Бугрименко
Дмитро Віталійович

Лікар-уролог, лікар-хірург першої категорії

Заложникова Елена Ивановна

Заложнікова
Олена Іванівна

Головна медична сестра вищої категорії

Примак Ирина Анатольевна

Примак
Ірина Анатоліївна

Старша медична сестра

Козак Наталья Александровна

Козак
Наталія Олександрівна

Медична сестра

Попова Дина Владимировна

Попова
Діна Володимирівна

Медична сестра

Ціни на лікування простатиту

Код Назва послуги Ціна Де роблять
11
Прийом лікаря-уролога провідного спеціаліста

Прийом лікаря-уролога провідного спеціаліста

500 грн.
вул. Володимирська 81-А
44
Повторний прийом лікаря уролога провідного спеціаліста

Повторний прийом лікаря уролога провідного спеціаліста

450 грн.
вул. Володимирська 81-А
30
Прийом лікаря (лікар уролог: консультація, огляд)

Прийом лікаря (лікар уролог: консультація, огляд)

450 грн.
вул. Володимирська 81-А
вул. М. Максимовича 10
741
Повторний прийом лікаря (лікар уролог: консультація)

Повторний прийом лікаря (лікар уролог: консультація)

400 грн.
вул. Володимирська 81-А
вул. М. Максимовича 10
8
Прийом лікаря андролога-сексопатолога з рекомендаціями

Прийом лікаря андролога-сексопатолога з рекомендаціями

450 грн.
вул. Володимирська 81-А
Показати весь список послуг

Простатитом називається запальний процес в передміхуровій залозі. На сьогоднішній день, простатит - одне з найбільш відомих урологічних захворювань. Найбільш часто захворювання наздоганяє чоловіків сексуально активного віку.

Лікарі - урологи клініки «Омега-Київ» проводять діагностику, профілактику і лікування гострих і хронічних проявів простатиту. Вони чудово володіють, як класичними, так і альтернативними методиками лікування, стежать за передовими досягненнями в галузі науки і прагнуть впровадити досвід кращих лікарів на благо і здоров'я своїх пацієнтів.

Причини виникнення простатиту

Виникнення захворювання пов'язано з проникненням в передміхурову залозу шкідливих вірусів і бактерій, як через сечовипускальний канал, так і по кровоносних судинах. Але розвиток інфекції в простаті може не мати жодних клінічних проявів. Поширення захворювання залежить від ряду факторів, серед яких:

 • Часті запори.
 • Переохолодження організму.
 • Малорухливий спосіб життя (робота в сидячому положенні - водій, користувач комп'ютера).
 • Надмірна статева активність або тривале утримання, які однаково негативно відображаються на стані простати.
 • Хронічні запалення (карієс, гайморит, тонзиліт, коліт тощо).
 • Урологічні та гінекологічні захворювання, в т. ч. і перенесені (уретрит, гонорея тощо).

Пригнічення імунної системи (хронічне недосипання і стреси, психічні і фізичні перевантаження, нерегулярне і неповноцінне харчування тощо).

Кожен з цих факторів сприяє просуванню мікробів у передміхурову залозу, призводять до застійних процесів і погіршення кровообігу в органах малого таза - все це призводить до розмноження шкідливих бактерій і розвитку запалення.

Клінічні прояви простатиту

Синдроми простатиту можуть дати про себе знати раптово у вигляді гострого запального процесу. Серед скарг відзначають високу температуру тіла до 38 - 39С, лихоманку і жар, гострі болі в паху, промежині, в області заднього проходу, над лобком, а також болісні відчуття під час сечовипускання.

Правда, більшість випадків має вигляд початкової стадії простатиту, і його симптоматика не настільки виражена, а в деяких випадках - взагалі не привертає до себе увагу. Іноді температура тіла може досягати 37°С, але зазвичай не перевищує 36,6°С. Іноді виникають періодичні болі і дискомфорт в промежині, які призводять до неприємних відчуттів в мошонці, крижовій області і прямій кишці. При сечовипусканні і дефекації спостерігаються часті позиви, відчуття повного сечового міхура, хворобливі і мізерні виділення та ін.

Якщо не лікувати простатит

Розлади в сексуальній сфері (хворобливий або малоприємний оргазм, прискорене сім'явивергання, безпліддя), стійкий больовий синдром і не тільки - все це ускладнення такого захворювання, як простатит, лікування в Києві, в клініці «Омега-Київ» зокрема, зводиться до ліквідації запальних процесів в передміхуровій залозі.

Через деякий час у чоловіка можуть спостерігатися проблеми з ерекцією. Всьому виною - запальні процеси нервових закінчень, які відповідають за еректильну функцію. Хронічне запалення передміхурової залози має вкрай негативне відображення на загальному стані організму чоловіки, робить його нервовим, дратівливим. Найчастіше прояви необгрунтованої агресії і дратівливості настільки яскраво виражені, що лікування хронічного простатиту - завдання, за яку повинен братися не тільки хороший уролог, але і чуйний психолог.

Лечение простатита в Киеве
Лечение простатита в Киеве
Лечение простатита в Киеве
Лечение простатита в Киеве
Лечение простатита в Киеве

Діагностика простатиту

Комплексний підхід до обстеження пацієнта - вірний спосіб відшукати причину захворювання і усунути її. Комплексна діагностика включає в себе:

 • Збір анамнезу.
 • Пальцеве дослідження передміхурової залози.
 • Аналіз сечі.
 • Молекулярно-біологічне дослідження (діагностика венеричних захворювань).
 • Цитологічне дослідження.
 • Транскекретальное ультразвукове дослідження або трансабдомінальне
 • УЗД.
 • Бактеріологічне дослідження з визначенням чутливості до антибіотиків.

В медичному центрі «Омега-Київ» Вам запропонують вищеперелічене комплексне обстеження, як при гострому, так і при хронічному простатиті. Клініка володіє сучасною діагностичною апаратурою, має у своїй базі досконалу лабораторію і штат висококваліфікованих фахівців.

Лікування простатиту

У Києві є чимало клінік, у кожній з яких вам можуть пообіцяти вилікувати простатит в найкоротші терміни. Однак в основі ефективного лікування - комплексний підхід до нього, а також правильно підібрані процедури, препарати, згідно індивідуальним особливостям організму.

Лікування може включати в себе:

Фізіотерапевтичні процедури (лазеротерапія, магнітотерапія, ультразвукова терапія, масаж і вібромасаж, теплолікування, електролікування тощо).

 • Медикаментозне лікування за допомогою імунотропних, протизапальних, антибактеріальних і розсмоктуючих препаратів.
 • Дієтотерапії.
 • Лікувальна фізкультура.

Запалення передміхурової залози - одне з найскладніших захворювань, лікування якого представляє для лікарів світу величезну проблему. Але це не означає, що лікар не може надати допомогу хворому і що візит в лікарню не принесе ніякого результату. Звичайно, поки що сучасна медицина не в усіх випадках може виявитися дієвою і повністю вилікувати хворого, але, тим не менш, з її допомогою можна викликати тривалу ремісію, тривалість якої в майбутньому буде залежати від самого хворого. При дотриманні рекомендацій лікаря, шанси на повне одужання вельми великі.

Медичний центр «Омега-Київ» - місце, де лікують простатит в Києві за доступними цінами, з використанням сучасної фізіотерапевтичної апаратури, за допомогою якої вдається досягти найвищих результатів в ході лікування. Лікарі нашого медичного центру практикують пряму електростимуляцію передміхурової залози за допомогою апарату «Інтратон», застосовують методи електрофорезу, ректального ультрафонфореза, пневмовибромассажа та магнітолазерної терапії, які допомагають підвищити якість лікування в кілька разів.

Шановні чоловіки! Пам'ятайте, запалення передміхурової залози загрожує в майбутньому утворенням нових гострих захворювань. Тому профілактика простатиту - вірний спосіб уникнути всіх цих проблем. А якщо Ви вже зіткнулися віч-на-віч з простатитом, досягти позитивного результату можна тільки з урахуванням деяких факторів. Ті медикаменти і процедури, які мали успіх у одного пацієнта, не завжди дають позитивний результат у іншого. Тому, не поспішайте займатися самолікуванням, а краще зверніться за кваліфікованою допомогою до фахівців своєї справи.

У медичному центрі «Омега-Київ» Вам допоможуть впоратися з будь-яким захворюванням:

 • Точне діагностичне дослідження.
 • Швидке і ефективне лікування.
 • Профілактичні заходи.

Ми гарантуємо повну анонімність обстеження і лікування в нашій клініці, а для візиту до нас Вам не знадобляться направлення лікаря або які-небудь інші документи.

Записатися на консультацію до лікаря або процедури можна за телефонами 044 333 4 333, 0 800 753 357, через форму "запис на сайті" або зручний месенджер. 

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю